Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 жовтня 2014 р. 20:09:00

Преподобний Харитон Сповідник

Преподобний Харитон Сповідник

Преподобний Харитон Сповідник

Преподобний Харитон Сповідник отримав травми в Іконії під час першого з гонінь на християн при царі Галері (305 - 311 роки), Максиміані (305 - 313 роки) або Ликин (311 - 324 роки). Його сповідницький героїчний вчинок посилював приклад святої першомучениці Теклі (пам'ять 24 вересня), уродженки його рідного міста, пам'ять якої він почитав. Святий Харитон хоробро викрив язичницьких богів і міцно сповідав віру в Одного Справжнього Господа - Христа-Спасителя. Святий Духівник зазнав нещадних мук, проте, згідно Промислу Божого, залишився в доброму здоров'ї. Гоніння притихли, святий був звільнений і всю власне життя присвятив служінню Богу. Прямуючи до Єрусалиму на поклоніння святим місцям, він потрапив в пастку лиходіїв. Вони зв'язали його і кинули в печеру, збираючись потім вбити, а самі поспішили грабувати. В очікуванні погибелі святий добре молився, дякував Господа і благав Його створити з ним те що угодне волі Божій. В певний час в печеру заповзла змія і стала пити вино і отруїла його власною смертоносною отрутою. Повернувшись до печери, грабіжники напилися отруєного вина і всі були вбиті. Преподобний Харитон, віддавши подяку Всевишньому, став подвизатися на місці власного чудесного порятунку. Награбоване грабіжниками золото він пороздавав жебракам і в монастирі, а в розбійницькому гроті зробив храм, кругом якого виникла обитель - знана в Палестині як Фаранська Лавра. Преподобний Харитон сам склав статут для власної обителі. Націлюючись на усамітнення, преподобний пішов далі в пустелю, однак і слідом за ним пішли учні, хто мав необхідність у його духовному начальстві, і створив ще дві обителі - Ієрихонська і Сукійска, звана "Стара Лавра". Наприкінці життя преподобний Харитон трудився в гроті, близько Сукійскої обителі, однак не залишав управління братією всіх трох заснованих ним обителей. Згідно з переказами, преподобний Харитон склав сан чернечого постригу. Помер преподобний Харитон Духівник в глибокій старості і був похоронений, співвідносно з заповітом, в Фаранській обителі, в церкві, зведеній на місці розбійницької печери.

https://www.youtube.com/embed/MP0KIkkhhjc

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Преподобний Харитон Сповідник :: Сподобалось406


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 87# FauioAl

Чудо із змією дивую. Дуже цікаво. 87# FauioAl
Коментарій

Від користувача 93# Glasik

Відео дуже цікаве. Спасибі що розмістили. 93# Glasik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×