Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 жовтня 2014 р. 21:16:12

Святий лікувальний струмок у Зарваниці

Святий лікувальний струмок у Зарваниці

Святий лікувальний струмок у Зарваниці

В маленькому - тільки півтори сотні дворів - у селі Зарваниця Теребовлянського району Тернопільщини розташовується один із п'ятнадцяти великих духовних Богородичних центрів, загальновизнаних Світовою церковою. За власним релігійним та історичним прикладом він рівняється до іменитих Києво-Печерської та Почаївської лавр. Ще в 1867 році Ватикан дав чудотворній Зарваницькій іконі Матері Божої паломницький статус, а в наші дні її щорічно відвідують сотні тисяч паломників з усього світу.

Іконка, опустилася з небес. Сталося це у 1241 році (згідно того як говорять перекази), коли Київ отримав травми від нищівного нападу монголо-татарської орди. Тоді, рятуючи життя, прийняв рішення знайти прихісток і монах-самітник. Які шляхи привели його в чудову рівнину, оточену річкою та в'язким бором. У тому бору, у джерела, і ліг виснажений монах перепочити. Приснився йому незвичайний сон: ніби господиня Матір Божа з'явилася і видінні йому, і покривала-омофора його. Скоро монах пробудився, і помітив чудо: в стовпі сліпучого світла над криницею висіла в небі ікона Богородиці з малесеньким Ісусом на руках. Як цінний дар, прийняв він ту ікону, і коли напився води з джерела і омився в ньому, то відразу відчув себе здоровим і повний сил. На тому місці святий чоловік і створив спочатку обитель, а потім і церкву, сердцю якого була дарована з небес іконка. Місце, в якому його «зарвало» видіння, іменував Зарваницею.

https://www.youtube.com/embed/Y-xd3c3k_vA

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святий лікувальний струмок у Зарваниці :: Сподобалось325


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 91# Ranen

Моя Любима Зарваничка так близенько на відео. Водичка солодка моя. 91# Ranen
Коментарій

Від користувача 81# Valik

Що є то є. Водичка напрочуд смачна. 81# Valik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×