Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


11 жовтня 2014 р. 22:05:01

Мученик Калістрат і дружина його

Мученик Калістрат і дружина його

Мученик Калістрат і дружина його

Святий Калістрат, народжений в Карфагені. Дідусь святого Калістрата Неоскор працював при імператорі Тіверії в Палестині, перед витоком прокуратора Іудеї Понтія Пілата, і був очевидцем Хресних мук Бога нашого Ісуса Христа, Його мученицької смерті і преславного Воскресіння. Батьком святого був християнином, і виховав сина у вірі і благочесті. Як і його бітько, святий Калістрат став бійцем і був посеред язичників гарною поведінкою і лагідним норовом. Ночами, як всі спали, він вставав на молитву. Одного разу спав біля нього воїн і почув, що святий Калістрат закликає Ім'я Бога Ісуса Христа, і доніс про це воєначальнику. Той закликав Калістрата, допитав його і бажав змусити принести жертву ідолам, на що святий дав відповідь жорстким і остаточним запереченням. Тоді полководець віддав наказ бити святого, а потім, зраненого, тягти по гострому камінню. Побої і тортури не зломили волі і хороброї завзятості мученика. Прислужник повелів зашити святого в шкіряний мішок і потопити в морі. Але мішок Промислом Божим натрапив на загострений граніт і порвався, а святий Калістрат, піднятий дельфінами, вийшов на сушу неушкодженим. Побачивши це чудо, 49 бійців повірили в Христа. Тоді полководець кинув святого Калістрата спільно з повірившими бійцями в тюрму. Всі вони були піддані перед тим безжалісному побиттю. В ув'язненні святий Калістрат продовжував звіщати бійцям Слово Боже і посилював їх віру до мученицького подвигу. Покликані знову до воєначальника, страждальці міцно сповідали віру в Христа, після чого їх зв'язали і кинули в став. Однак окови що їх зв'язували зруйнувалися. З ясними лицями стояли святі мученики в воді, радіючи власному Хрещенню, що супроводжувалась мученицькою заслугою. Над їх головами була помічена красива, ясна корона, і всі почули голос: «Будь мужнім, Калістрат, з військом твоїм, і йди в вічне життя». Одночасно з цим знаменням земля здригнулася і ідол що стояв поруч звалився і розбився. Бачачи все, що відбувалося, 135 інших бійців повірили в Бога Ісуса Христа. Полководець, побоюючись обурення у війську, засуджувати їх не став, а святого Калістрата з дружиною знову ув'язнив, в місці де вони сильно молилися і дякували Творцю, який дав їм міць терпіти муки. Вночі згідно з указом воєначальника страждальців порубали мечами на частки. Святі мощі їх поховали, а потім на місці їх мучення, де віщував святий мученик Калістрат, було споруджено храм.

https://www.youtube.com/embed/oSwKFpmZWDY

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Мученик Калістрат і дружина його :: Сподобалось399


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 66# Krolos

Дивовижна розповідь. Відео також гарне. Але це за вчорашнє число. Мабуть вчора за сьогодні було розміщено помилково. Я Вчора прочитав за сьогодні а сьогодні за вчора. Нічого буває. Головне що цікаво та повчально. 66# Krolos
Коментарій

Від користувача 80# Nibiro

Чудо коли Святий був потоплений і спашся дельфінами хороше. Відео супер. 80# Nibiro
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×