Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


11 жовтня 2014 р. 23:08:21

Чудо в Зарваниці

Чудо в Зарваниці

Чудо в Зарваниці

«Вірую, якщо я пройду на цю прощу, - Господь безсумнівно допоможе, і мій синочок стане здоровий», - говорить співучасниця пішого паломництва з Самбора до Зарваниці, яка триває 3-ій день. Мама хлопчика, п. Оксана, який має вроджений фізіологічний недолік - дитячий церебральний параліч, молиться у даній дорозі за власного хворобливого п'ятирічного сина Артура. Протягом шляху вона везе його в колясці. В власній думці згадує жертву - піст на хлібі і воді. «Повністю покладаюся і вірую, мені просто йти, - каже мама, - трохи несу його на руках, однак не сумніваюся - Боже чудо для мого малюка». Юнак відчуває себе зовсім відмінно. «Він радий, в дорозі наспівує, усміхається. Ісус йде спільно з нами», - каже мама малюка. Диво що сліпа 54-тирічна жінка із власною дочкою, якв її водить. «Я собі вимовила, - каже жінка, - я зможу - і піду». Василь у духовному слові заохочує, йти, шляхом яким зобов'язана зробити сама людина. «Господь хоче, щоб людина дала йому все до кінця», - каже керівник паломництва що, «що в безсиллі Бог родить рясно». «Бог сотворив чудо для нас», - каже о. Василь Поточняк про перехід, який довелося звершити паломникам 6 серпня з. Зади в с. Тершаків Львівської області. «Господь через власних слуг провів нас цим трьохкилометровим маршрутом - безпрохідніми плавнями», - каже Василь. Даний хід паломники почали в дощову погоду. «Господь нас водить», - каже священник. Через паломництво ми несемо з собою двосторонню ікону, вважається давнім історичним галицьким звичаєм. Дана іконка написана умисно для даного паломництва. Творець - о. Миша Олійник, іконописець, (Самбірсько-Дрогобицька єпархія). На одній зі сторін зображена Богородиця «Одигітрія», (Путиводительниця), яка водить . На іншій - втеча Пресвятої Родини до Єгипту. Ісус, як і зараз ми, був паломником. Його до цього примушували історичні події, які були в той час.

https://www.youtube.com/embed/apd3mc32Gco

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Чудо в Зарваниці :: Сподобалось400


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×