Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


13 жовтня 2014 р. 21:19:54

13 жовтня 2014 - Всесвітній день Вінагороджаючого Святого Причастя

13 жовтня 2014 - Всесвітній день Вінагороджаючого Святого Причастя

13 жовтня 2014 - Всесвітній день Вінагороджаючого Святого Причастя

"Четверте дійство Святої Рози в Фонтанелле, 6-го серпня 1966, в день свята Преображення Бога Ісуса Христа.

Пирин прийшла до криниці, де вже було чоловік 200 Напевно було 14 годин 30 хв .. В 15:00 годин вона попросила людей молитися Богородиці. При четвертій Тайні вона вигукнула: "Дорогоцінна Матір Божа тут!" Відразу глибока тиша, і всі з пошаною дивляться на небесну розмову.

Пресвята Богородиця повернулася до Пирин і промовила: "Мій Син Всемилостивий Ісус знову послав Мене сюди, щоб поклопотатися про впровадження Всесвітнього дня Вінагороджаючого Причастя, яке зобов'язане бути 13-го жовтня. Даний день Вінагороджаючого Причастя зобов'язаний поширитися на цілий світ. Перший раз він зобов'язаний виконуватися в даному 1966 році і поновлюватися раз на рік. ВСІМ СВЯЩЕНИКАМ і віруючих, дано ЦЮ євхаристійну практику, Я ОБІЦЯЮ мою численну благодать"...

... "Після Мого вознесіння на небо Я постійно виступала, Матір і Посередниця між моїм Божим Сином Ісусом і всім людством.

https://www.youtube.com/embed/bYrZzibEadk

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 13 жовтня 2014 - Всесвітній день Вінагороджаючого Святого Причастя :: Сподобалось434


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 83# Akafest

Добре що нагадали. Треба посповідатись буде на днях. 83# Akafest
Коментарій

Від користувача 82# Angar

Дивився відео недавно про це чудо. Ви знаєте Божа благодать на людях але часто це не помічається. Божа Матінка Зарваницька наша посередниця та заступниця. 82# Angar
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×