Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


13 жовтня 2014 р. 21:47:29

Почитання БОЖОЇ Матері ЗАРВАНИЦЬКОЇ Ікони

Почитання БОЖОЇ Матері ЗАРВАНИЦЬКОЇ Ікони

Почитання БОЖОЇ Матері ЗАРВАНИЦЬКОЇ Ікони

БОЖА Матір ЗАРВАНЙЦЬКА Іконка - святиня Зарваниці, перша з найстаріших на Тернопільщині (13-14 ст.). Знаменита не тільки в Україні, проте і за її межами. Образ Богородиці, який має на лівій руці маленького Ісуса; розпростерті дві руки підняті для вітання і благословення; погляд Божої Матері безтурботний та уважний. Згідно з переказами, після спустошення татар ордами Києва один мних, рятуючись втечею від загарбників, потрапив в невідоме місце на р. Стрипа. Безсилий до межі, в молитвіі благав Богородицю, щоб взяла його під власну опіку. Спокійний у молитві, заснув. У сні йому з'явилася Пречиста Діва Марія і два ангела з білосніжними ліліями в руках. Монах впав перед Богородицею на коліна, а вона, посміхнувшись, доторкнулася до нього омофором. Монах пробудився в чарівній рівнині, оточеній в'язким бором. Затьмарений вродою землі тієї, помітив над криницею ікону Пресвятої Богородиці з Ісусом на руках, яка світилася. Монах залишився там. Потім вибудував каплицю, куди помістив ікону; опісля тут збудували храм з монастирем. Село, що утворилося біля даного святого місця, охрестили Зарваницею. Згідно з переказами, ікону не раз обминали ворожі напади, а вода з джерела лікувала хворих. Заходами священика Зарваниці в. П. Мандічевського 1867 відбулося урочисте коронування ікони. Папа Пій IX віддав їй паломницьких статус. 1921 живописець П. Прохолодний реставрував її і зробив копію. Після другої світової війни мешканці П. Деркач і Ю. Монастирська приховували ікону, 1988 передали її в Зарваницький храм Пресвятої Трійці. З тих часів у Зарваниці відбуваються численні паломництва. В даний момент на чудотворному місці - церковний центр з храмом Зарваницької Матері Божої. При офіц. візиту в Україну в червні 2001 Папа Римський Іоанн Павло II помолився перед іконою в церкві на Аскольдовій могилі в Києві, куди святиню доставили згідно нагоди урочин.

https://www.youtube.com/embed/bYrZzibEadk

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Почитання БОЖОЇ Матері ЗАРВАНИЦЬКОЇ Ікони :: Сподобалось312


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 82# Angar

Завтра Покрови Присвятої Богородиці. Варто піти до Зарваниці. Відвідати. Гарна місцина як згадаю. 82# Angar
Коментарій

Від користувача 90# Ankora

Сьогодні одне із Важливих свят як і завтра. Пресвята Богородиця спаси нас. 90# Ankora
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×