Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 травня 2014 р. 21:09:35

Згадуємо мучеників Тимофія і Мавру.

Згадуємо мучеників Тимофія і Мавру.

Згадуємо мучеників Тимофія і Мавру.

Святі Тимофій і Мавра постраждали за віру в пору гонінь імператора Діоклетіана(284 - 305). Праведний Тимофій походив з села Перапеї, був сином священика на ім'я Піколпос і виконував справу читця в церковному клірі, а також хранителя і переписувача Богослужбових книг. На святого Тимофія донесли, що він береже християнські книги, які, за наказом імператора, відбирали і спалювали. Святого Тимофія привели до правителя Аріана, який піддав його страшним мукам. Йому встромили у вуха дві розжарені залізні палиці. Праведний Тимофій стійко терпів наругу і дякував Богові, що сподобився мучитися за Нього. Мучителі повісили святого вниз головою, вклавши йому в уста шматок дерева, і прив'язали до його шиї важкий камінь. Страждання святого Тімотея були настільки важкими, що самі виконавці страти стали просити правителя ослабити катування. У цю годину Аріану повідомили, що в Тимофія є молода дружина на ім'я Мавра, на якій він одружився 20 днів тому. Аріан наказав привести Мавру, сподіваючись, що в її присутності страждалець втратить свою стійкість. На прохання Маври, з рота мученика вийняли шматок дерева, щоб він міг говорити. Святий Тимофій переконав дружину не боятися мук і йти нерозлучно з ним на подвиг. Свята Мавра сміливо визнала себе християнкою. Аріан наказав вирвати їй волосся на голові і відсікти пальці на руках. Свята Мавра з радістю перенесла тортури. Тоді Аріан наказав кинути святу Мавру в киплячий котел, але вона не відчувала болю і залишилася неушкодженою.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/29/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/XEjg-fV_chA

Зарваниця :: Згадуємо мучеників Тимофія і Мавру. :: Сподобалось405


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×