Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


15 жовтня 2014 р. 21:16:01

Священномученик Кипріян, і свята богомучениця Юстина

Священномученик Кипріян, і свята богомучениця Юстина

Священномученик Кипріян, і свята богомучениця Юстина

Святий Кипріян був язичник, сімейством з Антіохії. Ще в ранньому дитинстві відданий був нечестивим опікунами в служіння язичницьким богам. З 7-ми років по 30-ть Кипріян вчився в найбільших центрах язичництва - на горі Олімп, в містечку Аргосе і Таврополі, в єгипетському місті Мемфісі і в Вавилоні. Осягнувши мудрість язичницької філософії і чародійства, був приурочений до на Олімпі в жерці. Здобувши велику міць закликання брудних духів, бачив самого князя пітьми, розмовляв з ним і отримав від нього полк демонів в служіння.

Повернувшись в Антіохію, Купріян став шануватися язичниками як основний жрець, отримав можливість правити стихіями, насилати мор і виразки, піднімати мерців. Майже всі людські душі сгубив великий жрець, навчаючи їх чарівництву і служінню демонам.

У тому місті жила християнка - дівчина Юстина. Звернувшись до Христа і від язичницького невіря відвернувшись і привівши до справжньої віри батька і матір, вона присвятила себе Небесному Отцю і проводила час в пості та молитві, зберігаючи дівоцтво. Скоро хлопець Аглаїд запропонував Іустині стати його дружиною, та свята богомучениця дала відповідь запереченням. Аглаїд звернувся до Кіпріану і благав його за допомогою чародійства схилити Іустину до заміжжя. Однак як не намагався Кипріан, не мав можливість схилити її, тому свята богомучениця молитвою і постом потрощила всі підступи диявола. Заклинаннями насилав Кипріан на святу діву демонів, що розпалюють в ній плотський потяг, проте вона виганяла їх міццю Хресного знамення і гарячою молитвою до Бога. У тому числі і один з бісівських князів і сам Кипріан, міццю чарівництва брали різні обличчя, і всетаки не мали можливості спокусити невинну Юстину, огороджена жорсткою вірою в Христа. Всі чари пропадали, і розбігалися демони від одного виду і в тому числі і імені святої діви. Обурений Кипріян наслав мор і виразки на сім'ю Юстини і ціле місто, однак і тут був переможений її молитвою. Душі його, розбещеної владарюванням над людьми і стихіями, відкрилася вся глибина його падіння і нікчемність тих, кому він працював. "Якщо ти побоюєшся і тіні Хреста і трепешешь від Імені Христового, - вимовив Кипріян сатані, - то що буде як скоро сам Ісус прийде?" Диявол накинувся на жерця і став бити його. Святий Кипріян в перший раз перевірив на собі міць Хресного знамення і Прізвища Христова, відгородившись ними від нападів. З найглибших покаянням прийшов він до районного єпископу Анфиму і дав на спалення всі власні книги. А на іншій день, прийшовши до храму, не бажав виходити з ного, поки не прийняв Святого Хрещення.

Подвигом власного праведного життя святий Кипріян заявив велику міць і гарячу віру в Христа, спокутувавши все його тридцятирічне служіння сатані: чрез 7 днів після Хрещення він був поставлений у читця, на двадцятий день - в іподиякона, на тридцятий - в диякони, а через рік висвячений в сан пресвітера. У швидкому часі святий Кипріян був зведений в чин єпископа. Священномученик направив до Христа стільки язичників, що і їх капища були занедбані. Свята Юстина віддалилася в обитель і була обрана ігумению. Під час гоніння на християнин при імператорі Діоклітіані єпископ Кипріян і ігуменя Іустина були спіймані і привезені в Нікомідію, де після лютих мук були усічені мечем. Воїн Феоктист, бачачи безвинні муки святих, визнав себе християнином і був страчений разом з ними. Розуміючи про чудесне звернення до Христа святого священномученика Кипріана, колишнього служителем князю тьми і вірою якою розірвав його окови, християни нерідко вдаються до молитовної підтримки святого у боротьбі з лихими духами.

https://www.youtube.com/embed/PIrowj8pGLE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Священномученик Кипріян, і свята богомучениця Юстина :: Сподобалось357


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 29# Doleche

Оце так - диво. Я в ауті від розповіді. Святий Кипріян показує всю Божу любов до грішника. :) 29# Doleche
Коментарій

Від користувача 11# Drug

Справжнє диво, погоджуюсь. Спасибі що розмістили. 11# Drug
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×