Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 жовтня 2014 р. 20:17:11

Священномученик Діонісій Ареопагіт

Священномученик Діонісій Ареопагіт

Священномученик Діонісій Ареопагіт

Дні пам'яті: 4 (17) січня (Собор 70-ти апостолів), 3 (​​16) жовтня

Діонісій Ареопагіт був вихованцем апостола Павла (Діян.17:34) і головним єпископом Афін. В 95 році він був посланий св. Климентом на проповідь до Галії, де і помер будучи переслідуваним Домицианом у 96 році.

Діонісій жив у Афінах. Слідом за тим він отримав традиційне еллінське виховання.

Слідуючи зразком Піфагора і Платона, він відправився в Єгипет, в місто Гелиополь, вчити астрономію. Слідом за тим, спільно зі власним філософом Аполлофаном, юні люди стали очевидцями сонячного затемнення під час розп'яття Ісуса Христа (Мф.27: 45). Діонісій вигукнув: «Напевно Господь, Творець страждає, або даний світ закінчується». Після повернення в Афіни через власну мудрість Діонісій був обраний членом Ареопагу.

Під час присутності в Афінах Апостола Павла запросили в Ареопаг для пояснення вчення. На проповіді знаходився і Діонісій.

Після прийняття хрещення Діонісій три роки провів близько Апостола Павла, після чого був висвячений в єпископи Афінські.

В 57 році Діонісій перебував при похованні Діви Марії в Єрусалимі.

Наприкінці 60-х років I століття Ареопагіт відвідує Рим для побачення з апостолами Петром і Павлом, спійманими царем Нероном. Після страти Апостолів Діонісій, спільно з пресвітером Рустиком і дияконом Елевферієм відправляються з проповідями в Рим, Німеччину, Іспанію та Францію, поновлювати ремесло Апостола Павла. В Лютеції галлійській, в епоху переслідування християнин, проповідники були спіймані і кинуті до в'язниці. Сисиній засудив через віру, запевняв і мучив, щоб відмовилися вони від Христа. Правитель віддав наказ покарати святого мечем. Обезголовлене тіло Священномученика Діонісія встало, та взяло власну голову і пішло до того місця, в якому був християнський храм (біля 6-ти км. по поселенню, яке потім стало носити ім'я Сен-Дені).

«Услід за тим, віддавши голову одній богобоязливій ​​дамі по імені Катулла, з римської знаті, воно впало на землю, показуючи де мають його поховати.

https://www.youtube.com/embed/-px1zCr0c_c

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Священномученик Діонісій Ареопагіт :: Сподобалось333


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 73# Hlori

В тексті моторошна розповідь. Я здивувався напрочуд сильно. 73# Hlori
Коментарій

Від користувача 48# Hluk

А мені повчання в відео сподобались. Хороша стаття. 48# Hluk
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×