Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 жовтня 2014 р. 21:43:23

Зарваниця та поломник

Зарваниця та поломник

Зарваниця та поломник

Щоб поклонитися святим місцях, не обов'язково їздити до Ізраїлю. У Зарваниці, що в Тернопільській області, постійно чимало паломників. Сюди йдуть до чудотворної ікони Божої Матері.

Діяння чудотворної ікони сягає в XIII століття. Старий переказ відає про ченця з Києва, якому в 1240 році дивовижним чином вийшло втекти від монголо-татарських завойовників і дістатися по Поділля. Виснажений від тяжкого шляху і голоду, він зупинився біля річки Стрипи. Йому залишалося покладатися лише на сприяння Божої Матері. З даною вірою монах заснув і побачив недзвичайний сон - райське місце, освітлене дивним блищанням, з'явилася цариця Пречиста Діва Марія з 2-ма ангелами. Він впав пред Божою Матінкою на коліна. З ранку монах пробудився серед чаруючої рівнини і побачив струмок, а над ним - в променях ікони Пресвятої Діви Марії з малесеньким Ісусом на руках. Вмиваючись водою з цього джерела, він відчув прилив сил. Потім ц місце охрестили Зарваницею, а близько джерела вибудували каплицю. З часом тут оселилися люди, виник храм і обитель. З тих часів Зарваниця славиться власними дивовижними речами. А саме Іконою, що з'явилася монахові, ми можемо побачити, приїхавши в село. І не тільки побачити, але і доторкнутися до неї і попросити Матір Божу про виконання бажань. І вони неодмінно збудуться!

https://www.youtube.com/embed/14bL6vzlKC8

Зарваниця :: Зарваниця та поломник :: Сподобалось322


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 29# Doleche

Багато людей на відео йдуть на прощу. Дивуюсь. 29# Doleche
Коментарій

Від користувача 98# Erik

Це ще мало. На прощі голці не має де впасти часто:) 98# Erik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×