Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 жовтня 2014 р. 21:28:58

Свята мучениця Харитина

Свята мучениця Харитина

Свята мучениця Харитина

Свята Харитина жила в Кілікії біля 303 року, за правління імператора Діоклетіана. Вона була служницею чоловікові ям'ям Клавдій. Запитавши, чи вона Харитиянка, Дометій відіслав її царю, щоб той вислав служницю до нього для допиту. Клавдій не вагався у майбутньому сученицькому подвигу його служниці, пригнічений що втратить Харитину, одягнув волосяницю і плакав. Однак християнка, сповнена мужності, втішила його такими словами: «Мій государ, заспокійся, і не скорботи, бо я буду принесена Всевишньому як благородна потерпіла сторона через мої і твої гріхи». Клавдій їй відповідав: «Роба Божа, згадай мене в Царстві Небесному», - і повів на допит.

Виставивши себе пред судом, молода дівчина у відсутності жодного переживання сміливо сповідала Христа. Щоб зганьбити Харитину, її коротко обстригли, однак Священною міццю у неї знову виросло пишне волосся. Тоді кати зняли шкуру з голови святої і поклали на неї палаюче вугілля, потім встромили їй в груди розпечені крутила і факелами спалили боки, після цього кинули в море, прив'язавши до шиї тяжкий граніт.

Але Харитина чудесним чином була звільнена і знову з'явилася перед намісником, щоб показати, як християнська віра сильніша всіх катувань, які він здатний винайти. Безжалісний кат віддав наказ витягти їй зуби і піддати новим катуванням, а пізніше звелів дати святу на безслав'я, пославши в розпусту. Однак свята попросила Бога звільнити її від даного випробування - і в ту мить Харитина відійшла до Всевишнього.

Святі мощі мучениці, кинуті в море, були дивовижним чином винесені на берег. Їх взяв і поховав Клавдій.

https://www.youtube.com/embed/uB00FeQKcew

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Свята мучениця Харитина :: Сподобалось321


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 86# Lanik

Читаю про святих і кожен раз дивуюся по новому. 86# Lanik
Коментарій

Від користувача 35# Lazutchik

Господи всемилостивий прости нас. 35# Lazutchik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×