Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 жовтня 2014 р. 22:17:06

У Зарваницю за очищенням, прощенням

У Зарваницю за очищенням, прощенням

У Зарваницю за очищенням, прощенням

24 серпня заробітчани Із Генуї, К'яварі, Савона, Брешії, Риму та інших міст прибули на прощу у Зарваницю. У Зарваниці нас зустрів о. Петро і цілий день супроводжували у цьом чудотворному місці.

В жітті кожної людини настає момент, коли вона розуміє, что потрібно залишити всі справи - ​​і їхати в Зарваницю, бо там на нас чекає наша Небесна Матінка, чекає, щоб ми Прийшли до Неї, впали на коліна і просили прощення за свої гріхи.

Зарваниця - наш Український Люрд. Тисячі людей їдуть і йдут до цього чудотворного місця, до чудотворного образу матінки Божої, щоб поклонитися і, приклавши руки, відчути енергію та тепло, яке посилає нам Богородиця; щоб побувати біля чудотворного джерела - напитись водиці та, набравши в посудину, принести для своїх рідних.

Теплий Серпневий ранок. Ми їдемо в автобусі на нашу прощу - зустріч. Цілу дорогу молимо на вервиці, співаємо пісень до матінки Божої.

Ось і Зарваниця. Нас зустрічає о. Петро. Ми з трепетом заходімо у Храм Пресвятої Трійці та Пресвятої Покрови, де зберігається образ Зарваницької матінки Божої (оригінал). Уважно слухаємо Розповідь о. Петра про ті зцілення, які відбулися біля цього чудотворного образу; розглядаємо подарунки - Подяку Матінці Божій за зцілення. Клякаємо на коліна і молимося до Богородиці. Опісля всі ми мали можлівість сповідатись.

https://www.youtube.com/embed/lxa8s4osyV8

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: У Зарваницю за очищенням, прощенням :: Сподобалось352


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 55# Knopka

Відпустне миле моє місце. Скучаю за тобою. 55# Knopka
Коментарій

Від користувача 19# Kolibri

І я там один із тисяч:) Хороші спогади:) 19# Kolibri
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×