Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 жовтня 2014 р. 22:46:42

Зарваницю представили в Румунії на 12-му конгресі Марійського євро-взаємозв'язку

Зарваницю представили в Румунії на 12-му конгресі Марійського євро-взаємозв'язку

Зарваницю представили в Румунії на 12-му конгресі Марійського євро-взаємозв'язку

Адепти 20 Марійському духовному центрі Європи 16-19 вересня зібралися в Румунії в духовному центрі Чіксомльо, який розташовується поблизу містечка Меркурій-Чук. Марійський церковний центр Зарваниця преставив Володимир Кучер, представник архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ кир Василя Семенюка Іван Січкарік і меценат духовного центру Зарваниця Богдан Буртак.

При триденній зустрічі учасники роздумували над темою «Дорога Марії, як духовне паломництво в Центральній-Східній Європі». «Було зафіксовано, дійства Богородиці в різних частинах європи що говорить про те, що Європа в даний момент розташовуватися в паломництві, щоб відшукати духовні значення, - відає о. Іван Січкарік. - Дорога Марії, де вона особливим чином вказує рідне перебування, споруджує суспільству, формує звичай, кличе всіх перебувати в любові і братерській солідарності».

https://www.youtube.com/embed/lxa8s4osyV8

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Зарваницю представили в Румунії на 12-му конгресі Марійського євро-взаємозв'язку :: Сподобалось348


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 26# Neuch

Цікаво. А що ще там розглядалось? 26# Neuch
Коментарій

Від користувача 80# Nibiro

А я навіть не чув про цей конгрес. Дуже добре. Треба почитати детальніше. 80# Nibiro
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×