Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


19 жовтня 2014 р. 18:32:50

Чи пробачив Ісус Христос Іуду?

Чи пробачив Ісус Христос Іуду?

Чи пробачив Ісус Христос Іуду?

1. Чи пробачив Ісус зраду Іуди?

Бог з самого витоку знав, хто Його зрадить: «Ісус від витоку знав, хто сутність невіруючий і хто зрадить Його» (Іоана 6:64, ще див. Іоанна 13:11).
Якщо допустити, ніби Ісус не пробачив Юду, тоді необхідно прийняти і те, що Ісус затаїв на нього образу з їх першої зустрічі. А напевно це означає, що Ісусу весь час доводилося прикидатися, брехати але Він вчив людей вибачати приятель приятеля, а Сам відмовлявся вибачити Іуду... Ісус є Господь у плоті. Бог Господь не має ніщо спільн з гріхопадінням. Тому було б богохульством вважати, що Ісус приховував злобу і образу на Іуду.
Ісус вчив нас не тільки вибачати, однак і молитися за ображаючих нас: Матфея 5:44 «А я кажу вам: моліться за противників ваших, благословляйте, тих хто проклинає вас, благословляйте ненавидячих вас, і моліться за ображаючих вас і гонять вас». Демонструючи нам власний приклад, Бог Ісус і сам прощав і молився за власних супротивників і гнобителів. Скоро Христа розіп'яли, Він молився так: «Отче! вибач їм, бо не розуміють, що коють»(23:34).
Так може молитися лише людина, яка не тримає зла на власних гнобителів. А так як молитва була для людей, які розпинали Христа. Юда Іскаріот також був серед тих, хто розіп'яв Ісуса, так як він зрадив Христа. І дані слова Ісуса поширюються і на Іуду. І напевно означає, що Ісус простив Юду через його зраду.

2. Чи врятовано Юду Іскаріота?

Питання про помилування гріхів пов'язане з питанням про порятунок. Тому питання «Чи простив Ісус гріхи Іуди Іскаріота?» Насправді вважається питанням про порятунок: «Чи врятовано Юду Іскаріота?»

Щоб відповісти на дане питання, потрібно згадати слова Ісуса Христа, які Він сказав під час останної вечері: «Син Людський іде, як писано про Нього, однак нещастя тій людині, яка Людського Сина зрадить! Було б даній людині не народжуватися в світ»(Матвія 26:24).
Ісус промовив, що Іуді Іскаріоту було б краще не народитися? Тому що Він знав, що кінцем Іуди стане смерть. Тому Ісус іменував Іуду нащадком смерті: Іоанна 17:12.

Ісус промовив про Себе, що Він прийшов не засуджувати, а визволити світ: «Бо не послав Господь Сина Власного в світ, щоб засуджувати світ, однак щоб світ спасся через Нього» (Івана 3:17).
У Іуди Іскаріота, як у будь-якого грішника був шанс покаятися і дістати помилування гріхів і позбавлення, проте він даною можливістю не користувався. Нам добре відомо, як скінчилося життя Іуди: він покінчив життя самогубством. Суїцид вважається різновидом вбивства, а вбивці, згідно зі Священним Писанням, Царства Божого не успадкують (1 Коринтян 6:10, Одкровення 22: 14-15)

І зараз Бог дає людям помилування гріхів, проте не всі приймають Його помилування. Ісус загинув на хресті через гріхи всього людства, щоб дати спасіння всім і кожному. Однак вбережуться не всі, а лише ті, хто розкаявся у власних гріхах і звернувся до Бога Ісуса Христа з щирою молитвою про помилування, визнавши Його власним Всевишнім і Спасителем.

https://www.youtube.com/embed/Ilc053tPOZ0

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Чи пробачив Ісус Христос Іуду? :: Сподобалось739


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 18# Kerilec

Молитвами Богородиці прости нам наші гріхи Всемилостивий та Великий Боже. 18# Kerilec
Коментарій

Від користувача 70# Kirylik

Господи не карай нас а як Батько помилуй нас. 70# Kirylik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×