Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 жовтня 2014 р. 18:56:47

Святі мученики Евлампій і Євлампія, рідні брат і сестра.

Святі мученики Евлампій і Євлампія, рідні брат і сестра.

Святі мученики Евлампій і Євлампія, рідні брат і сестра.

Святі мученики Евлампій і Євлампія, рідні брат і сестра, жили в ІВ столітті в місті Нікомидії. Прочитавши наказ правителя Максиміана (284-305) про засудження християнина на смертну кару, Евлампій збунтувався, що правитель замість боротьби з ворогами вітчизни озброюється проти своїх підданих. Юнака повели на суд і вимагали зречення від християнської віри. Через відмову Євлампія спочатку катували сталевими знаряддями, а потім поклали на дуже гарячий металевий одр. В один момент старадалец виявив хотіння побувати в язичницькій церкві. Судді зраділи, вважаючи, що зломили дух молодого християнина. В святилищі Марса святий вигукнув: «Ім'ям Бога Ісуса Христа наказую тобі, ідол безмовний і нечуйний, впадь на землю і розбийся на дрізки». Ідол з гуркотом упав на землю. Люди викрикували: «Єдиний Господь християнський, великий і всесильний!» Святий знову був узятий на муки.

В певний час сестра мученика Євлампія з'явилася перед суддями і оповістила, що вона також християнка. Евлампій повчав сестру: «Не бійся, сестро, тих що вбивають тіло душі адже нездатні знищити» (Мф. 10, 28). Після катувань страждальців кинули в розжарену піч, проте Бог і від полум'я зберіг їх. Зрештою, брата обезголовили, а сестра померла від тортур.

https://www.youtube.com/embed/Glgdzw1ogyE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святі мученики Евлампій і Євлампія, рідні брат і сестра. :: Сподобалось296


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 10# zombi

В відео дізнався багато про сексти. Дякую за розяснення. Давно ходив в темноті. 10# zombi
Коментарій

Від користувача 12# vechnost

Бідні мученики. Шкода їх. Та зараз їм добре з Богом. Гарно сказав святий своїй сестрі що потрібно боятися того хто тіло та душу може знищити... 12# vechnost
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×