Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 жовтня 2014 р. 20:21:27

Апостол Філип, Преподобний Феофан Духівник, Мученики Зевс і Філоніл

Апостол Філип, Преподобний Феофан Духівник, Мученики Зевс і Філоніл

Апостол Філип

Святий апостол Філип, з числа 70-ти (пам'ять святого Філипа, апостола з 12-ти, 14 листопада (27 листопада згідно нового стилю), З'явився в Кесарії Палестинській, був одружений і мав дітей. Після Зіслання Святого Духа дванадцять апостолів поставили його на дияконське служіння в Єрусалимській Церкві і довірили, як і іншим шістьом дияконам, управляти приношеннями віруючих і клопотати про вдів, сиріт, бідних.

Старшим серед семи перводияконів був святий архидиякон Стефан. Як тільки стартували гоніння, і первомученика Стефана іудеї побили камінням, апостол Філип залишив Єрусалим. Він переселився в Самарію, і слідом за тим вдало проповідував християнство. У кількості звернених апостолом був відомий волхв Симон, який, «охрестившись, не відступався від Філипа» (Діян. 8, 9-13).

Згідно вказівок Ангела Господнього апостол відправився на шлях, що об'єднував Єрусалим з Газою, і слідом за тим зустрів сина королеви Ефіопської, який також направив до християнства (Дії. 8, 26-39). Святий апостол Філип постійно проповідував Слово Боже в багатьох державах Близького Сходу, що знаходяться поблизу з Палестиною. В Єрусалимі апостоли висвятили його в чин єпископа і відправили в Лідію, де він хрестив майже всіх. Помер святий Філип в глибокій старості.

Преподобний Феофан Духівник

Преподобний Феофан Духівник, єпископ Нікейський, жив у IX ст. був братом Феодора (пам'ять 22 вересня). Був в благочесті в домі батьківському і потім в лаврі святого Сави, в Єрусалимі, був поставлений в пресвітери. Св. Феофан прославився як заступник іконошанування за імператора Лева вірменина. Патріарх Єрусалимський послав його спільно з братом Феодором оберігати іконопочитання.

Лев піддав їх запеклим випробуванням. Незважаючи на те, що брати не залишали власної справи: Феодор писав повчання в захист іконошанування, а Феофан - церковні співи. Новий правитель Феофіл, також іконоборець, побивши їх, віддав наказ префекту, щоб він написав голками на їх лицях вірші.

З відновленням іконопочитання, при імператорі Михайлі і матері його Феодори, святого Феофана повернули з заслання, і він був поставлений єпископом в Нікеї. Помер біля 847 року та залишив чимало канонів, він іменується творцем канонів.

Мученики Зевс і Філоніл

Мученики Зевса і Філонілла походили з Тарса, рідного міста святого апостола Павла, і були його родичками і вихованками. Залишивши дім, вони оселилися в гроті поблизу міста Димитріан. Так як вони вміли лікувати, то лікували багатьох хворих і при цьому проповідували віру Христову. Язичники умертвили їх, побивши камінням.

https://www.youtube.com/embed/5LlwpaDICeU

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Апостол Філип, Преподобний Феофан Духівник, Мученики Зевс і Філоніл :: Сподобалось352


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 16# ACho

Мені Ютуб-Відео сподобалось. Трішки для дітей але не це головне. Дякую Вам. 16# ACho
Коментарій

Від користувача 50# ASoEto

Цікаво справді. Два дива воскресіння із мертвих. Сила господня через Апостола проявлялася гарячою любовю. 50# ASoEto
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×