Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 жовтня 2014 р. 21:02:09

25 жовтня - пам'ять святих мучеників Прова, Тараха і Андроника

25 жовтня - пам'ять святих мучеників Прова, Тараха і Андроника

25 жовтня - пам'ять святих мучеників Прова, Тараха і Андроника

Святі мученики Пров, Тарах і Андронік отримали муки через Христа в 304 році в Киликийскому місті Тарсі. На вимогу язичників дати жертву ідолам святий Тарах, старий воїн дав відповідь, що він дає жертву Одному, Справжньому Всевишньому і чистим сердцем.

Проконсул бачив вірність святих в сповіданні справжньої віри і віддав їх на тортури. "Скоро моє тіло мучиться, каже святий Пров, - тоді моя душа зцілюється і відроджується".

Мучителі довго глумилися над святим, а потім розрубали їх тіла на частки.

Християни приховано взяли мощі страждальців і захоронили.

https://www.youtube.com/embed/5LlwpaDICeU

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 25 жовтня - пам'ять святих мучеників Прова, Тараха і Андроника :: Сподобалось382


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 83# Akafest

Кортенько але викладає всю важку долю святих мучеників. 83# Akafest
Коментарій

Від користувача 82# Angar

Не дарма Бог Наш Ісус Христос говорив що будуть переслідуванні апостоли. Так і є. 82# Angar
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×