Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


26 жовтня 2014 р. 17:20:28

Свято Христа Царя

Свято Христа Царя

Свято Христа Царя

Відзначається в крайню неділю літургійного року (в період з 20 по 26 листопада). Володіє верховним статусом в ієрархії церковних свят - бенкету. В неділю, подальше через празник Христа Царя, настає Адвент (Новорічний піст), перший період літургійного року. Католицькі священики, служать месу в свято Христа Царя, вбираються у білосніжний одяг, а не в зелений, як в рядові неділі.

Свято Христа Царя - одне з найбільш молодих церковних свят, що було встановлено Папою Пієм XI 11 грудня 1925 в енцикліці «Quas Primas». Метою встановлення свята було підняти престиж Церкви і виділити нерозривний зв'язок між Христом і Церквою на тлі наступу секуляризму і жорстокого-атеїстичного комунізму.

Спочатку датою свята була остання неділя жовтня. У 1969 році в ході реформи літургійного календаря свято було посунуте на останню неділю перед початком Адвенту.

https://www.youtube.com/embed/5LlwpaDICeU

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Свято Христа Царя :: Сподобалось325


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 75# Divens

Слава Ісусу Христу 75# Divens
Коментарій

Від користувача 29# Doleche

Боженьку пробач гріхи 29# Doleche
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×