Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 жовтня 2014 р. 19:48:53

Преподобний Євфимій Новий, Солунський

Преподобний Євфимій Новий, Солунський

Преподобний Євфимій Новий, Солунський

Євфимій Новий, Солунський, прп.

Преподобний Євфимій Новий, Солунський, в житті Микита, був громадянином міста Анкіри в Галатії. Батьки його, Єпіфаній і Анна, вели християнське життя, і бітько їх з юнацтва був лагідним, правдивим і покірним. Сім років він був буз Бога і скоро став опорою матері у всіх справах. Пройшовши військову службу, Микита, згідно наполяганням матері, одружився. Після народження дочки він приховано залишив дім, щоб поступити в обитель. 15 років преподобний Євфимій подвизався на Олімпі, в якому вивчився у старців чернечим подвигам. Пізніше преподобний переселився на Святу Афонську Гору. По дорозі, запитавши, чи його матір і дружина в хорошому здоров'ї, він сповістив їх про те, що став ченцем, і послав їм хрест, закликаючи наслідувати його прикладам. На Афоні преподобний прийняв велику схиму і жив три роки в гроті, в повному мовчанні, б'ючись із звабами. Тривалий час святий Євфимій подвизався на стовпі, близько від Солуні, наставляючи всіх хто прибували за порадою і лікуючи хвороби. Преподобний так очистив власний розум і сердце, що сподобився Священних видінь і одкровень. Згідно велінню Божому, святий Євтимій в 863 році на близько від Солуні, створив дві обителі, якими завідував 14-ть років, залишаючись в сані диякона. В одній з тих обителей здобули постриг його матір і дружина. Пред кончиною преподобний віддалився на острів, навколишній у Афона, і слідом за тим спочив у 889 році. Мощі його перенесені в Солунь. Преподобного Євфимія іменують новоспеченим в відмінності від преподобного Євфимія Великого (пам'ять 20 січня).

https://www.youtube.com/embed/at8UtD03E1k

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Преподобний Євфимій Новий, Солунський :: Сподобалось279


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 16# ACho

Повезлу чоловікові. З ним Бог розмовляв. 16# ACho
Коментарій

Від користувача 50# ASoEto

Ідейно цікаво. Спростувати Божу милість не можливо. 50# ASoEto
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×