Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 жовтня 2014 р. 20:49:40

Преподобномученик Лукіан, пресвітер Антіохійський

Преподобномученик Лукіан, пресвітер Антіохійський

Преподобномученик Лукіан, пресвітер Антіохійський

Преподобномученик Лукіан, пресвітер Антіохійський, з'явився в сирійському місті Самосати. У 12-річному віці він став сиротою. Лукіан роздав маєток жебракам, а сам пішов у місто Едесу до сповідника Макарія, під керівництвом якого старанно читав Святе Писання і навчався подвижницькому життю. Через благочестя і ревний розподіл християнства серед іудеїв і язичників Лукіан був поставлений пресвітером. В Антіохії святий Лукіан відкрив середній навчальний заклад, в якому зібрав дуже багато вихованців і наставляв їх книжкової мудрості. Святий Лукіан промишляв вченими працями, поправляв Священне Писання, що переписувалися. Уточнення Біблії під час його сповідницького геройського вчинку були заховані в стіні і відшукані при святому Костянтині Великому. Святий рівноапостольний правитель Константин. В час переслідування Діоклітіана святий Лукіан був спійманий згідно оговору і висланий в Нікомидійську в'язницю, де 9-ть років перебував.

Від майже всіх жахливих тортур і голоду святий Лукіан помер у в'язниці. Перед смертю, хотів причаститися Христових Таін. Прикутий ланцюгами до ложа страждалець-пресвітер зробив Безкровну жертву на власних грудях, і всі християни, які перебували у в'язниці, причастилися. Тіло святого страждальця було кинуто в море, однак чрез 30-ть днів дельфіни винесли його на берег. Християни з честю захоронили багатостраждальне тіло святого Лукіана.

https://www.youtube.com/embed/nuiZZCUYQ4Q

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Преподобномученик Лукіан, пресвітер Антіохійський :: Сподобалось332


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 77# AdamMickevyc

Хороше скахано в відео про Бабу Машу :) І про парникик:) 77# AdamMickevyc
Коментарій

Від користувача 22# Aheto

Проста наука і доходчива... Дякую за інформацію 22# Aheto
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×