Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 жовтня 2014 р. 22:35:46

Всемилостивий символ: В небі над Маріуполем виник хрест

Всемилостивий символ: В небі над Маріуполем виник хрест

Всемилостивий символ: В небі над Маріуполем виник хрест

Знімки хреста, який виник в небі над Маріуполем, до редакції муніципального друкованого видання Маріуполя «Приазовський робочий» приніс тутешній мешканець, художник, який в даний момент займався ремонтом кафедрального Нікольського храму Маріуполя Римлянин Карлов, доповідає Благоговійно-інформаційна робота України.

Йому вийшло сфотографувати колоритне дійство над мегаполісом - божественний Хрест.

«Ми зі священнослужителями храму вивчили знімки, - вимовив, пояснюючи дійство Хреста, Миколаївського округу протоієрей Микола Марковський. - Хрест вірний, православний. На фото Він опускається з хмар і осіняє місто Маріуполь. На моїй пам'яті, через всі роки моєї служби, такого дійства не було.

Ймовірно, сам Бог вривається в наше життя, щоб утішити нас в дані неспокійні і нелегкі дні, слухаючи молитви Святої Церкви, освятив наше місто власним променистим Хрестом».

https://www.youtube.com/embed/BTDLhHrsV8w

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Всемилостивий символ: В небі над Маріуполем виник хрест :: Сподобалось377


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 13# Diven

Дивина тай годі. Боже провидіння 13# Diven
Коментарій

Від користувача 75# Divens

Великий Християнський символ в небі. Цікаво що він означає насправді. Випробування чи навпаки. 75# Divens
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×