Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 жовтня 2014 р. 23:26:58

Львівська молодь організовує богослужіння згідно нагоди 70-річчя Митрополита Андрея Шептицького

Львівська молодь організовує богослужіння згідно нагоди 70-річчя Митрополита Андрея Шептицького

Львівська молодь організовує богослужіння згідно нагоди 70-річчя Митрополита Андрея Шептицького

Блаженніший Святослав 1 листопада 2014, в день 70-го ювілею з нагоди смерті Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького, в Архикатедральному храмі Святого Юра молитвою уважать пам'ять даного великого подвижника віри. Це дійство завдяки молодих людей організують заздалегідь.
Зокрема, 31 жовтня 2014 вечером в каплиці митрополичих палат і в храмі відбудуться молодіжні чування Слуги Божого Андрея.
Організовує чування молодіжне товариство «Святоюрська молодь» разом з Молодіжною комісією Львівської архиєпархії.
В 20:00 в каплиці розпочнеться Акафіст в честь Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького, після якого до співучасників чувань звернеться Високопреосвященний владика Ігор, Архієрей і Митрополит Львівський.
В 20.30, в Архикатедральному храмі Святого Юра, відбудеться загальна Молитва з участю Молодіжного хору архикатедрального Храму Святого Юра, камерного хору «Soli Deo» Церква Пресвятої Євхаристії і струнної категорії молодіжного відстороненого симфонічного оркестру «INSO-Львів».
З ранку 1 листопада 2014 року, в 10:00, все ті, що бажають уважити Андрія Шептицького на Архиєрейській Священній Літургії, яку очолить Блаженніший Святослав, Голова УГКЦ.
В даний день після обіду, в 16:00, відбудеться Академія-Реквієм, приурочена до Митрополита Андрея Шептицького. Виконавці - солісти, хор та камерний оркестр України "Трембіта".

https://www.youtube.com/embed/BTDLhHrsV8w

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Львівська молодь організовує богослужіння згідно нагоди 70-річчя Митрополита Андрея Шептицького :: Сподобалось339


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 26# Neuch

Потрібно буде піти. Добре що написали. 26# Neuch
Коментарій

Від користувача 80# Nibiro

Дуже добре що є такі молитовні практики. 80# Nibiro
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×