Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


1 листопада 2014 р. 21:53:28

Пам'ять святого пророка Йоіла

Пам'ять святого пророка Йоіла

Пам'ять святого пророка Йоіла

19 жовтня згідно старого стилю та 1 листопада згідно нового стилю.

У викладі святителя Димитрія Ростовського

Пророк Йоіл - Один з 12-ти невеликих пророків - був сином Вафуіла. Згідно старих переказів, записаних у святого Єфрема Сирина, Єпіфанія і Дорофея, пророк Йоіл походив із Зайорданської області, і жив в місті Вефорон або Вефаре.

Приводом до виголошення пророчих промов для Йоіла стало велике горе, що спіткало королівство Іудейске. Тривала посуха настала у великій чисельності що зовсім спустошила Іудейську країну. При цьому лихові, і сильні вірою впали духом, не кажучи вже про безвіри. І ось, пророк Йоіл кличе люд спрямуватися до Бога з мольбою про підтримку, бо "недалекий день Господній" (Іоіл.2: 1). День даний стане днем жахливих лих. Образом і провісником цього є у Юдеї нещастя (шістерічна посуха). Перед пришестям такого дня захитаються небо і земля, потемніють всі світила небесні, і тоді з'явиться Бог з Власним великим воїнством. Однак ще й нині, - наставляв Йоіл, - є ліки звільнитися від великих лих. Необхідно спрямуватися до Бога всім сердцем, і Бог врятує тоді Власний люд від великих лих.

https://www.youtube.com/embed/w8G4XtOh0W8

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Пам'ять святого пророка Йоіла :: Сподобалось304


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 73# Hlori

Святий пророк сказав простий рецепт як позбутися лиха. Бути з Богом. 73# Hlori
Коментарій

Від користувача 48# Hluk

Святий пророк молися до Бога за нас грішних 48# Hluk
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×