Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


4 листопада 2014 р. 19:58:29

Святий рівноапостольний Аверкій, єпископ Ієрапольський, чудотворець

Святий рівноапостольний Аверкій, єпископ Ієрапольський, чудотворець

Святий рівноапостольний Аверкій, єпископ Ієрапольський, чудотворець

Аверкій Ієрапольський, равноапостол

Святий рівноапостольний Аверкій, єпископ Ієрапольський, чудотворець, прославився в II столітті у Фрігії. Місто Ієраполь тієї епохи населяли, в головному, язичники. Святитель молився Богу за спасіння їх душ і навернення до Бога. З'явився Архангел і повелів святому Аверкій побити ідолів в язичницькому святилищі. З ревнощами здійснив святий веління Боже. Почувши, що ідолопоклонники бажають вбити його, святитель прийшов на місце язичницьких зібрань і викрив невірне тлумачення язичниківщо до Богів. Язичники намагалися зловити святителя. В певний час серед людей заволали три біснуватих. Люди стрівожились, святитель молитвою вигнав з них демонів. Бачачи молоду людину здоровою, іерапольці попросили святителя Аверкія навчити їх християнської віри, а пізніше здобули святе Хрещення. Після цього святитель відправився по містах і селах, лікуючи хворих та звіщаючи про Боже Царство. З проповіддю він обійшов Сирію, Кілікію, Месопотамію, побував у Римі і всюди направляв до Христа дуже багато людей. Святитель Аверкій через власні великі труди названий рівноапостольним. Чимало років він відгороджував Церкву від єретиків, направляв християн в вірі, наставляв заблуканих на справжній шлях, лікував хворих і поширював Христову віру.

https://www.youtube.com/embed/zWQBNdzaZ6g

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святий рівноапостольний Аверкій, єпископ Ієрапольський, чудотворець :: Сподобалось298


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 54# Kopik

Дивами Рівноапостольний Святий навернув майже все місто. 54# Kopik
Коментарій

Від користувача 21# Korason

Боже провидіння справді. 21# Korason
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×