Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 листопада 2014 р. 19:47:03

Апостол Яків Зеведеїв

Апостол Яків Зеведеїв

Апостол Яків Зеведеїв

Святий апостол Яків Зеведеїв, один із 12-ти апостолів, був покликаний Богом Ісусом Христом до апостольського служіння спільно із власним братом апостолом Іоанном Богословом. Ісус Христос більшою мірою ніж перед іншими апостолами розкривав Власні Священні Секрети: про воскресіння дочки Яіра, про Фаворське нещастя та в Гефсиманському саду.

Святий Яків, проповідував в Іспанії та інших державах, а пізніше повернувся в Єрусалим, Він безперешкодно і безстрашно вчив про Ісуса Христа як рятувальники світу, словами Святого Письма викривав фарисеїв і книжників, дорікаючи їм в жорстокосердості і невірстві. Іудеї були не в змозі протистояти апостольським словом і через засоби філософа-волхва Гермогена, щоб він вступив в диспут з апостолом і спростував його доводи про Христа як про того що прийшов на землю. Волхв послав до святого апостола власного вихованця Пилипа, проте він повірив у Бога Ісуса Христа. Потім і сам Гермоген переконався в силі Божій, спалив власні магічні книжки, прийняв святе хрещення і зробився справжнім послідовником Христовим.

Невіруючі юдеї запевнили Ірода Агриппу (40 - 44) зловити апостола Якова та засудити його на смерть. Святий Яків тихо вислухав смертний вирок і продовжував розказувати про Христа. Один з донощиків на апостола на ім'я Іосия був вражений мужністю святого Якова. Він повірив у правду слів про настання Христа-Месії. Скоро апостола повели на смерть, Іосия упав до його ніг, розкаявся у власному гріху і благав про помилування. Апостол обняв, та поцілував його і сказав: "Мир тобі і помилування". Тоді Іосия сповідав всенародно віру в Христа і був обезголовлений спільно зі святим Яковом в 44 році в Єрусалимі.

https://www.youtube.com/embed/GbC3arw6pao

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Апостол Яків Зеведеїв :: Сподобалось295


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 47# Otvet

Дивовижно велике серце господнє у прощенні гріхів людських. 47# Otvet
Коментарій

Від користувача 49# ToNic

Божа воля нехай буде. 49# ToNic
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×