Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 листопада 2014 р. 10:13:43

Святий великомученик Димитрій Солунський - другий апостол Павло

Святий великомученик Димитрій Солунський - другий апостол Павло

Святий великомученик Димитрій Солунський - другий апостол Павло

Давним-давно, коли ще Салоніки величалися Солунь (було тільки лише третє століття від Різдва Христового), жив в місті підліток на ім'я Димитрій. Батько тамати його були християнами, однак, боячись гонінь, не мали можливість сповідувати Христа безперешкодно, тому ховалися від властей. Димитрія вони хрестили в прихованій домашній церкві та виховали в християнській вірі. Скоро він став повнолітнім, після загибелі батька, юнака закликав до себе правитель Максиміан, щоб поставити на посаду проконсулом зімість загиблого.

Суть його роботи заключалася в тому щоб захищати місто від вандалів і вести бородьбу з християнством. Волю власну правитель висловив безсумнівно: "піддавати смерті всякого, хто кличе ім'я Розіп'ятого"...

Повернувшись додому, Димитрій восславил Бога. Замість такого, щоб відганяти християн з міста, він почав старанно поширювати, викорінюючи язичництво і язичницькі звичаї. Скоро першу громаду християнин створив в Салоніках апостол Павло, пізніше Метафраст (писар життя великомученика Димитрія) іменує його "другим апостолом Павлом", настільки він чисельно направив до віри Христової людей...

Скоро дізнався правитель про це. Повернувшись з походу Причорноморя, прийняв рішення покарати святого. А для цього - вести власну армію чрез Салоніки, в місце дн зупинився святий для відпочинку та покарання. Димитрій розуміючи це, вимовив власному невільникові Луппу: "Поділи надбання земне між ними (мізерними) - станемо знаходити собі майна небесного". Отак святий позбувся стану і, в очікуванні кінця, віддався посту і молитві.

Виставивши себе перед царем, Димитрій безстрашно визнав себе християнином, викрив безслав'я язичницького культу римлян, і опинився у вязниці, де розмовляв з ангелом. Максиміліан тим часом віддавався спогляданню гладіаторських поєдинків: німець Лій - його улюбленець, перший за іншим скидав з помосту християнин на списи бійців. Суперником йому тоді був Нестор, який і прийшов до в'язниці до Димитрія за благословенням. Після молитов праведника хлопець великого міццю здолав германця - скинувши на списи.

https://www.youtube.com/embed/e9vpcb1OQH0

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святий великомученик Димитрій Солунський - другий апостол Павло :: Сподобалось332


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 39# Roliks

Цікава розповідь про святого. 39# Roliks
Коментарій

Від користувача 71# Tania

Дуже Вам дякую за інформацію 71# Tania
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×