Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


11 листопада 2014 р. 20:20:29

11 листопада - Аврамій Овчар і Анастасія Овечниця

11 листопада - Аврамій Овчар і Анастасія Овечниця

11 листопада - Аврамій Овчар і Анастасія Овечниця

День (відповідно старому календарі 29 жовтня) отримав назву в честь двох хсвятих - Анастасії Римлянки і Аврамія Ростовського.

Анастасія жила в третьому столітті в Римі, з'явилася в славій сім'ї, проте рано осиротіла і виховувалася в жіночій християнській громаді. Вона безперешкодно сповідувала віру в Христа і не визнала заяви поклонятися язичницьким богам, через що і була страчена.

Преподобний Аврамій Ростовський жив в 11 столітті на Русі. Згідно з переказами, він поставив собі хатину на озері Неро, де язичники поклонялися кам'яному ідолу Велесу. Одного разу преподобному з'явився апостол Іоанн, який віддав йому жезл, прикрашений хрестом. Жезлом Аврамій розбив ідола і спорудив на цьому місці церкву в ім'я Іоанна Богослова і направив майже всіх язичників до віри.

Святу Анастасію на Русі вважали заступницею овець, а святого Аврамія - заступником вівчарів, які в даний день справляли своє свято.

В даний день пастухів пригощали всім селом - пирогами. Вважалося, що завдяки цьому дару вівці стануть здорові і захищені. Самі вівчарі влітку, пасучи овець, встановлювали на деревах ікону святої Анастасії: кажучи, що вона одна має можливість захистити тварин від вовків.

https://www.youtube.com/embed/sybg55-ec7k

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 11 листопада - Аврамій Овчар і Анастасія Овечниця :: Сподобалось359


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 36# Hrum

Покровителі звірів Божих. Цікаво 36# Hrum
Коментарій

Від користувача 18# Kerilec

Дуже цікаво. Дякую що запостили. 18# Kerilec
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×