Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 листопада 2014 р. 22:03:39

Нам написали

Нам написали

Нам написали

Слава Ісусу Христу

Останнім часом моє життя почало котитися кудись в пропасть. Велику і страшну. Навколо мене одне за одним ставалися нещастя — почали хворіти діти , згодом зясувалося що в чоловіка на роботі не все гаразд і від того стало ще гірше бо він почав пити а всю злість виливав на нас. Кожен новий день ставав дедалі страшнішим і зрештою я почала боятись приходити додому. Я все дужче шукала причини аби залишитися на роботі — то потрібно звіти здати то ще щось і це діяло, спочатку, бо коли я приходила чоловік вже спав. Та потім він неначе зрозумівши мій хитрий хід чекав до пізна і крім криків мене почали чекати ще й побої. Благо діти повтікали до друзів і не бачили того всього. А я терпіла. Донедавна.
Прийшовши одного разу з роботи я помітила що вдома чоловіка не було. Мені мало б стати легше та було страшенно страшно. Так наче на мене насувався велетенський буревій. Я стояла біля плити і щось готувала а ноги і руки тряслись, серце вискакувало з грудей. В коридорі скрипнули двері і він увійшов.
Те що він мені наговорив і те як мене бив я не забуду ніколи . З страху я втекла з дому не вдівши ні плаща ні навіть теплого светра, отак і побігла в домашніх тапках. На вулиці було страшенно зимно і мене почало морозити. Я сіла на найближчу лавку і скулившись від холоду плакала. Я вже думала що отак і помру і тут біля мене присіла старенька бабця. Вона мене спитала що сталося що я така сумна і на мою розповідь відповіла, що потрібно помолитись. Я виховувалась в родині атеїстів тому не знала як це робити та вона сказала що Бог мені підкаже і порадила йти до Зарваниці, там якраз проходила проща. Я повернулась додому. Він вже спав і я тепло вдягнувшись та взявши кілька гривень пішла згідно вказівників. Я була втомлена та все одно йшла і над ранок зайшла до цього чудового місця. Там я зустріла монаха, розказала йому все він запропонував мені охреститися і прийняти сповідь. І ви знаєте?мені полегшало. Раптом я повірила, що все може владнатися якщо я буду вірити і якщо буду молитися. І якщо раніше я не мала жодної душі біля себе аби поговорити чи спитати поради то зараз біля мене був Бог і Матінка Божа.
Повернувшись додому під вечір другого дня я застала чоловіка тверезим,він дуже переживав де я ділася. Я розповіла йому про те де була весь цей час,звісно спочатку він трохи з мене сміявся але згодом сприйняв мою розповідь і враження серйозно. Нещодавно ми взяли шлюб. А ще похрестили дітей. Все помалу внормувалось . Та не це головне , головне те що я таки найшла шлях, що таки повірила що все можливо з Божою допомогою.

https://www.youtube.com/embed/Ir5_QSvt19I

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Нам написали :: Сподобалось371


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×