Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


13 листопада 2014 р. 21:04:28

13 листопада - день пам'яті святих апостолів Стахія, Амплія, Урвана, Наркісса, Апелія і Арістовула

13 листопада - день пам'яті святих апостолів Стахія, Амплія, Урвана, Наркісса, Апелія і Арістовула

13 листопада - день пам'яті святих апостолів Стахія, Амплія, Урвана, Наркісса, Апелія і Арістовула

Святий апостол Апостол Первозванний висвятив Стахія в чин єпископа Візантійського, де він і працював шістнадцять років, з ревнощами проповідував Євангеліє Христове і направляв язичників до справжньої віри.

Святий Ампл був єпископом в місті Діосполе, а святий Урван - в Македонії. Вони працювали за благословенням святого апостола Андрія. Через проповідь Євангелія вони загинули мученицькою смертю Іудеями і Греками-язичниками.

Святий Наркіс був священиком в місті Афіни.

Святий Апелій святительствував в Іраклії.

Святий апостол Арістовул, єпископ Британський, з'явився на Кіпрі.

Спільно зі власним братом, святим апостолом Варнавою, він супроводжував непорочного апостола Павла в його мандрах.

Святий Павло поставив святого Арістовула в єпископи і послав його на проповідь Євангелія до Британії, де місці він направив майже всіх до Христа, через що зазнав гоніння з боку язичників.

Святий Арістовул помер у Британії.

https://www.youtube.com/embed/Ir5_QSvt19I

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 13 листопада - день пам'яті святих апостолів Стахія, Амплія, Урвана, Наркісса, Апелія і Арістовула :: Сподобалось344


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 38# Jonit

Добре що були такі люди:) А то би був туцьоком і до сьогодні:) 38# Jonit
Коментарій

Від користувача 53# Podiji

Угу. Дуже точно 53# Podiji
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×