Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


15 листопада 2014 р. 21:40:06

Мученики Акиндин, Пігасій, Анемподист

Мученики Акиндин, Пігасій, Анемподист

Мученики Акиндин, Пігасій, Анемподист

Акіндін, Пігас, Анемподист, придворні перського короля Сапора II (310 - 381), були таємними християнами. Коли правитель ввів переслідування на християнин, заздрісники донесли йому на них. Взяті на муки до короля, святі мученики безстрашно сповідали власну віру в Святу Трійцю. Правитель віддав наказ бити їх батогами. Два рази змінювалися втомлені кати, а святі мученики не видали жодного крику чи стогону. Правитель не витерпів і сам зійшов з глузду і як мертвий став. Всі вважали його загиблим, однак святі помолилися до Всевишнього, і правитель отямився. Опритомнівши, Сапор звинуватив святих в чаклунстві і повелів повісити святих страждальців над багаттям, щоб вбити їх димом. Молитвами святих полум'я загасло, мотузки, якими вони були зв'язаніані, розірвалися. Скоро правитель задав питання їх, як це вийшло, святі мученики розповіли йому про Христа, що створює ці дивовижні чуда. Вражений люттю, правитель почав сварити Ім'я Господнє. Тоді святі виголосили: "Нехай стануть безголосні твої губи", - і правитель онімів. Збожеволівши від жаху і люті, він жестами велів, щоб відвели святих страждальців до в'язниці. Оточуючі не мали можливості його зрозуміти, і він почав біснуватися: зірвав з себе мантію, рвав на собі волосся, бив себе по лиці. Святий Акіндін пожалів його і Ім'ям Бога визволив його від німоти. Однак і на цей раз правитель все пояснив волхвуванням і продовжував виснажувати святих. Їх поклали на металеву сітку і розпалили полум'я. Святі стали молитися. В один момент пішов дощ і погасив полум'я. Бачачи дивовижні речі, які відбувалися за молитов святих страждальців, майже всі повірили в Христа і сповідали власну віру. Святі прославили Господа і закликали повірити всім. Один з катів, Аффоній, всенародно благав прощення у святих страждальців через завдані їм муки і хоробро пішов на смерть через Христа. Боярин Елпідіфор і матір короля сповідали віру в Одного Справжнього Господа. Правитель, бачачи як виростає кількість християнин і як муки святих Акіндіна, Пігаса і Анемподиста посилюють християнську віру, заявив народові, що святим страждальцям Акиндину і Пігасію, Анемподисту і з ними що був Елпідіфор будуть відрубані голови, однак тіла їх будуть взяті християнами для поховання . Скоро святих страждальців водили через міські стінки до місця страти, велика маса супроводжувала їх, прославляючи Христа. Із указом короля, бійці вбили всіх християнин (до 7000), які йшли в процесії. Спільно з іншими був убитий і Елпідіфор, Акіндін, Пігасій, Анемподист спільно з матірю короля були спалені на наступний день. Християни, що приховано прийшли вночі до місця мук святих, відшукали неушкоджені полум'ям тіла святих страждальців і з честю поховали їх.

https://www.youtube.com/embed/61MdeLKPrVY

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Мученики Акиндин, Пігасій, Анемподист :: Сподобалось311


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×