Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


19 листопада 2014 р. 20:19:14

18 листопада - день пам'яті святих мучеників Галактіона і Єпістимії

18 листопада - день пам'яті святих мучеників Галактіона і Єпістимії

18 листопада - день пам'яті святих мучеників Галактіона і Єпістимії

У третьому столітті в місті Емес Фінікійському жила заможна, однак бездітна жінка. Одного разу, священик ім'ям Онуфрій увійшов до них у дім, просячи. Скоро він дізнався про нещастя в родині, і сказав що з'явиться хлопчик у родигі тій, який стане справжнім послідовником Христа.

Скоро народився хлопчик, якого охрестили Галактіон. Батьки виховали його в християнській вірі і дали йому добре виховання. Він мав можливість отримати блискучу кар'єру, проте Галактіон спрямовувався до чернечого життя - усамітнення та молитви.

Скоро Галактіону виповнилося 24-ри роки, батько прийняв рішення його одружити і відшукав дружину, прекрасну і знатну дівчину, на ім'я Єпистимія. Юнак не пручався волі батька, але, одруження було на деякий час припинене. Нерідко відвідуючи дружину, Галактіон рівномірно відкрив їй власну віру, направив її до Христа і сам приховано охрестив її. Спільно з Єпистимією хрестився і її раб - Евтолмій.

Жінка і раб прийняли рішення, йти шляхом Галактіона, присвятити себе чернечому життю. Покинувши місто, вони пішли в Публіон, де було два монастиря, чоловічий та жіночий. Новоприбулі монахи зобов'язані були брати на себе всю потрібну фізичну роботу, так як монахи що там жили були немічними та старими. Кілька років іноки подвизалися в праці, пості та молитві.

Одного разу Епістімії було у сні видіння: вона і Галактіон стоять в незвичайному замку пред Світлим Царем, і Правитель подає їм золоті вінці. Це було пророкуванням їх швидкої мученицької смерті.

Язичникам стало зрозуміло про існування монастирів. Був посланий підрозділ, щоб зловити їх насельників. Але монахи і монахині встигли сховатися в горах. Лише Галактіон не захотів бігти і залишився в келії, читаючи Святе Письмо.

Скоро Єпистимія помітила, що бійці ведуть привязаного Галактіона, вона стала просити ігуменю випустити її, тому що бажала отримати муки через Христа разом із Галактіоном.

Ігуменя зі сльозами благословила Єпистимію на вінець небесний. Святі дістали найтяжчі муки, молячись і прославляючи Христа. Згідно з указом суддів їх четвертували.

Евтолмій, колишній раб Епістіміі, приховано поховав тіла святих страждальців. Він і написав для нащадків їх житіє.

https://www.youtube.com/embed/tQDnbnxO6Lg

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 18 листопада - день пам'яті святих мучеників Галактіона і Єпістимії :: Сподобалось342


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 16# ACho

Господи всемогутній дякую за подвижніків твоїх 16# ACho
Коментарій

Від користувача 77# AdamMickevyc

Святий Боже, Святий Безсмертний, помилуй нас грішних. 77# AdamMickevyc
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×