Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


19 листопада 2014 р. 21:13:19

Священномученик Павло Ісповідник, архієрей Константинопольський

Священномученик Павло Ісповідник, архієрей Константинопольський

Священномученик Павло Ісповідник, архієрей Константинопольський

В 340 році помер Константинопольський архієрей Олександр. Незабаром було обрано нового предстоятеля Церкви - святого Павла.

Під час правління правителя Констанція (337 - 361гг.), який за власним віросповіданням належав до аріанської брехні. Енрівник не брав участь в засіданнях собору, і скоро дізнався про обрання православного архієрея, був сильно розгніваний цим прецедентом. Після прибуття в Константинополь, правитель підібрав новий храм, в якому Константинопольським архієпископом був обраний аріанин Благочестивий Нікомідійський, а архієрей Павло був позбавлений влади.

Праведнику довелося переїхати в місто Західної часини імперії - Рим, в якому правителем був Констант (337 - 350 рр.), який на відміну від свого співправителя був православним, зробив йому гарячий прийом.

На наступний рік після свого обрання Благочестивий помер. Святитель Павло знову приїхав до Константинополя. Але Констанцій не змінив своєї думки, і йому довелося повернутися в Рим. Тоді правитель Констант написав власному співправителю гнівний лист, в якому вимагав повертати Павла на кафедру. Лист подіяв, і святий був повернутий на патріарший трон. Проте з загибеллю власного царського попечителя в 350 році знову, в третій раз, перебував у вигнанні. Тепер сповідника вислали в посилання ще грізніше. Він був в одному з глухих місць на сході імперії - маленькому прикордонному місті перед Кукуз. Одного разу, під час вчинення архієпископом Павлом літургії, до нього увірвалися аріани і задушили його своїм омофором.

В 381 р, під час правління святого правителя Богдана Великого (379-395 рр.), Мощі священномученика Павла були з пошаною перенесені до Константинополя.

https://www.youtube.com/embed/esZg-Bye9AU

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Священномученик Павло Ісповідник, архієрей Константинопольський :: Сподобалось335


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 51# Glop

Святий мученик що пострадав за Христа молися за нас грішних до Бога 51# Glop
Коментарій

Від користувача 34# INeKazu

Господи посилуй 34# INeKazu
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×