Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 листопада 2014 р. 16:23:20

Зцілення дочки Яіра та Жінки

Зцілення дочки Яіра та Жінки

Зцілення дочки Яіра

В ім'я Отця і Сина і Святого Духа.

Ми зараз знову чули оповідання про два дивовижні сцілення Христових: про зцілення жінки та про повернення до життя померлої дівчинки. Я роздумую кожного разу, як ми чуємо дані оповіді, у всіх нас сердце переповнене такою вдячністю, такою готовністю про те, який наш Господь, великий, як Господь, прогулювався по землі, Божа любов і співчуття отак ніжно і так ефективно стягували у будь-якої людяни біди: і смерть, і захворювання, і гріх.

Нам нерідко здається, що дані епохи пройшли, ніби нині такого не має - і в даному ми помиляємося двояко. З одного боку, справді, по всій землі ім'ям Христовим відбуваються зцілення людей, нездужаючих тілесно, страждаючих. Скільки раз доводилося бачити, як невиліковна хвороба якось пропадала з лиця землі, і людина знову здорова, у доброму здоров'ї, сповнена спокою та миру. Нерідко буває, таке зціленням, як і тут, в оповіданні про кровоточиву жінку, про дочку Яіра, не рахуючи тілесного захворювання ще знімається з людини якась оболонка, і вона спостерігає те, що раніше бачити ніяк не мали можливості: лик нескінченної, безмежної Божої любові, і досягає таким чином Бога. А з іншого боку, дані оповіді нам говорять ще про те, як напевно могло б тривати і посеред нас - не завжди тілесно, однак щиро.

Подивимося на дані дві оповіді коротко. Яір був не лише в тривозі, однак у болю, в страху що гине його мала дочка. Ісус одномоментно відреагував на його щире прохання. Він залишив все, ніж був зайнятий, для такого, щоб піти до нього. Спаситель нам в одному місці Євангелія розказує: Я вам дав приклад, щоб ви керувалися ним...

І Ісус пішов. Він прийшов в дім Яіра, де лежала загибла дівчинка, і всі знали, що вона загинула, і казали: Для чого Ти прийшов? Загинула адже дана дівчинка! Ми знаємо достовірно, напевно знаємо!.. І Ісус промовив дивовижні слова: Вона не загинула, вона лише спить... І воскресив із мертвих.

Диво є навкруги нас. Нерідко відбувається і нашими родичами чи друзями. Часто про нього ніхто не знає. Але як у Зарваниці це є факт і беззаперечний. Бог і запаз діє в наш час не лише дві тисячі років тому.

https://www.youtube.com/embed/18HskPtg_GI

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Зцілення дочки Яіра та Жінки :: Сподобалось323


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 69# Archi

Добре сказав священник в відео - Де є любов там життя:) 69# Archi
Коментарій

Від користувача 61# Arnold

Одне із великих чудес Господа нашого Ісуса Христа 61# Arnold
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×