Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 листопада 2014 р. 21:38:35

Преподобний ісповідник Теодор Студит

Преподобний ісповідник Теодор Студит

Преподобний ісповідник Теодор Студит

Теодор Студит з'явився приблизно в 759 році в заможній родині з Константинополя, має величезні заслуги у розвитку чернечого життя і його еталонів. Спільно з власним братом Йосипом, який в майбутньому буде митропoлитом Солуні, вступив до обителі Секкудіон біля Олімпа. Певний час обитель була під опікою його дядька Платона. Після семи років (787 або 788) Теодор став священиком. Незважаючи на те, що чисельність послушників Платона збільшувалася, у певний час він не був здатний правити монастирем, і тоді Теодор став на його настоятелем монастиря (795). У майбутеьому він розлядав справу розірвання шлюбу імператора Костянтина IV і потрапив у немилість влади і правителя. Його і ченців було приречено на смерть. Теодор відбув його в Солуні. Пізніше на деякий час він повернувся з ченцями в Секкудіон, однак скоро знову був зобов'язаний залишити обитель і шукати притулку. Між тим в 798 році Теодор отримав припис, що забовязував вселитися на зкмлі Псаматіі, в монастирі, який започаткував консул Студит. Таким чином став він "студитом", врешті-решт, йогоотак і назвали.

Нва обитель розвивався, а чисельність ченців у ньому досягала тисяч.

https://www.youtube.com/embed/NiuLDu_FgJc

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Преподобний ісповідник Теодор Студит :: Сподобалось351


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 84# Etno

Цікаві пвчання у відео) 84# Etno
Коментарій

Від користувача 93# Glasik

Великий був монах - студит 93# Glasik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×