Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 листопада 2014 р. 22:49:24

Святий Йосафат - канонізований святий

Святий Йосафат - канонізований святий

Святий Йосафат - канонізований святий

У небі є тисячі й тисячі різних святих. Багато невідомих святих. Ми володіємо інформацією про святих які у житті відзначилися великою святістю і великими чеснотами любові Господа, яких Бог Господь після їх смерті прославив дивовижними чудами, а свята церква винесла їх на престоли святих і говорить поважати їх. Таких святих іменуємо канонізованими. І до них якраз належить наш священномученик Йосафат.

Він вступив на шлях святості ще малим хлопчиком від хвилі, і скоро з Христового Розп'яття впала іскорка любові на його безвинне дитяче сердце. І іскорка жодного разу не згасла проте з роками розгорілася в велике полум'я любові до Всевишнього і ближніх. Він хотів святості і сердце його привело до Василіанського монастиря у Вільні. Він скоро виріс в святості через любов до молитви і розмірковування, через різні покаянні справи і через любов до нашої церковної влади, яка з часом досліджувала його життя. Тут він вчитується в церковні книжки, в яких описано життя і дії святих і мучеників. З тих книжок він навчається святості, дізнається нашу святу віру і черпає величезну любов до наших богослужінь, ритуалу і Церкви. З усіх духовних практик він все більше обожнює святу Літургію, на якій як чернець відрадно працює, а потім як священник чи єпископ працює з невинною побожністю. До Євхаристійного Ісуса він молиться протягом декількох годин, а іноді і ночі.

Ставши священиком, а потім єпископом, він цілком, як і свічка, спалює себе в служінні Всевишньому і близькому. Його духу ревнощів до Бога і спасіння душ дивуються друзі і в тому числі вороги. Його правоту після смерті довели клятвою більше як 150 очевидців. Митрополит Йосиф Велямин Рутський, сповіщаючи Апостольську місію про смерть святого Йосафата у власному посланні від 23 грудня 1623 каже похвальні слова про нього. А Олександр Тишкевич, основний суддя полоцького міста, який знав святого Йосафата весь час його єпископства і нерідко з ним розмовляв, в 1628 говорить під клятвою: "Розумію, що слугу Божого Йосафата вважали і зараз вважають святим і великим Божим слугою і через це його поважають".

Однак більший правдивий очевидець святості святого Йосафата - напевно сам Бог Господь, після його смерті прославив його різними дивовижними чудами. Вони виникають відразу після його мученицької смерті. До видатних дивовижних речей відноситься до цього нетлінність його тіла

В русі тривалого часу, відозву майже всіх його вбивць і звернення православного єпископа Мелетія Смотрицького, реального винуватця смерті святого Йосафата. Вийшло чимало чудесних звернень та чудесних видужань, а конкретно: повернення зору незрячим, зцілення недуги серця, паралічу або порятунку з різних загроз. Все те з'ясувала церква і доведено клятвою тими, хто дані дивовижні речі на собі відчув або був очевидцем та свідком. Духівник святого Йосафата в Шляхетний Хмельницький в 1628 році згадує: "До його труни прибувають звідусіль, всі звуть його заступником, і через нього виникають величезні ласки і дивовижною речі".

https://www.youtube.com/embed/WXNDxfhKL0Y

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святий Йосафат - канонізований святий :: Сподобалось352


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 34# INeKazu

Гарно сказав святий Йосафат людям які чіпали його братів по вірі :) 34# INeKazu
Коментарій

Від користувача 21# Korason

Читиючи про нього якесь благодатне відчуття в кімнаті. Господи дякую за таких подвижників. 21# Korason
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×