Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


26 листопада 2014 р. 23:54:53

Іоанн Златоуст

Іоанн Златоуст

Іоанн Златоуст

Іоанн Златоуст (бл. 347 - 14 вересня 407) - архієрей Константинопольський, теолог, шанується як один з трьох Світових святителів і викладачів спільно зі священиками Василієм Великим і Григорієм Богословом.

У ряді християнських церков вшановується як святий. У Православ'ї, згадується день його кончини що припадає на свято Воздвиження Хреста Господнього, його пам'ять перенесена на 13 листопада згідно юліанського календаря; Церква ще згадує його пам'ять 27 січня (перенесення мощей) і в Храмі трьох святителів 30 січня по юліанському календарі. У Константинопольській та Елладській церквах його пам'ять згажується 13 листопада, 27 січня і 30 січня відповідно новоюліанського календаря, в Церкві - 13 вересня. Крім того, Вселенська патріархія в 2004 році встановила святкування 30 листопада в честь перенесення з Риму в Стамбул мощей Григорія Богослова та Іоанна Златоуста.

https://www.youtube.com/embed/WXNDxfhKL0Y

Зарваниця :: Іоанн Златоуст :: Сподобалось305


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 82# Angar

Іван Златоусть великий. Його творіння згадуються в церкві дуже часто. 82# Angar
Коментарій

Від користувача 69# Archi

Розмістіть хочаб частинку працб Іоана. Я розумію що багато творів. 69# Archi
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×