Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


27 листопада 2014 р. 22:53:39

Святий Філіп

Святий Філіп

Святий Філіп

Святий апостол Філіп, жив у місті Віфсаїда (Галілея), був глибоким знавцем Святого Письма і, правильно розуміючи значення старозавітних пророцтв, чекав приходу Месії. Згідно заклику Спасителя (Ін. 1, 43) він пішов за Ним. Про апостола Филипа кілька разів розповідається у Святому Євангелії: він привів до Христа апостола Нафанаїла (Ів. 1, 46); йому Бог поставив питання, наскільки необхідно коштів для придбання їжі п'ятьом тисячам чоловік (Ів. 6, 7); він привів еллінів, які хотіли побачити Христа (Ін. 12, 21 - 22); зрештою, він під час Таємної Вечері дізнавався Господа (Ін. 14, 8).

Після Вознесіння Бога апостол Філіп проповідував Слово Боже в Галілеї, супроводжуючи проповідь чудесами. Так, він воскресив немовля, яке загинуло на руках у мами. Із Галілеї він попрямував до Греції і проповідував серед переселених туди юдеїв. Деякі з них сказали в Єрусалимі про проповідь апостола, і тоді з Єрусалиму до Еллади прийшли книжники на чолі з первосвящеником для нарікання на апостола Пилипа. Апостол Филип викрив брехню первосвященика, що говорив, ніби учні Христові викрали тіло Бога, розказав, як фарисеї підкупили бійців охорони, щоб розпустити даний слух. Як жидівський первосвященик і його супутники стали лаяти Бога і накинулися на апостола Филипа, і в один момент осліпли. Згідно молитов апостола всі прозріли, і, бачачи чудо, майже всі повірили в Христа. Апостол Філіп поставив їм єпископа, ім'ям Наркісс (зараховано до лику 70 апостолів).

https://www.youtube.com/embed/0RBG0VwPqew

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святий Філіп :: Сподобалось311


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 98# Erik

Цікава розповідь. Дякую Вам. 98# Erik
Коментарій

Від користувача 70# Kirylik

Хвала тобі Боже. 70# Kirylik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×