Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 листопада 2014 р. 12:28:27

Святі Мученики Гурій, Самон і Авів

Святі Мученики Гурій, Самон і Авів

Святі Мученики Гурій, Самон і Авів

Під час гонінь на християнин при царях Диоклетіані (284-305) і Максиміані (305-311) в місті Едессі були спіймані два приятеля, християни Гурій і Самон, проповідники Слова Божого. На припис принести жертву богам святі дали відповідь запереченням, висповідавши власну віру в Христа. Через певний час вони піддавалися жахливим мукам: їх били, підвішували, прив'язавши до ніг важкий тягар, кидали у вузьку в'язницю. Мученики все переносили з твердістю і молитвою. Вночі мучеників повели через місто і обезголовили. Християни поховали їх святі тіла. Через чимало років останній правитель-язичник Лікіній (311-324) почав переслідування на християнин. Диякон Едесской церкви на ім'я Авів, якого правитель повелів зловити через ревне поширення справжньої віри, сам прийшов до катів, таотримав мучи заради Христа. Святий сповідав віру в Христа і був засуджений до спалення. Мученик сам пішов у полум'я і з молитвою віддав власну душу Богу. Як тільки полум'я загасло, матір святого і родичі взяли тіло його неушкодженим. Мученика поховали поряд з святим Гурієм і Самоном.

Після смерті святих відбувалися численні дивовижні речі з тими, хто з вірою і любов'ю закликав їх собі на допомогу. Так, одного разу один воїн-гот, посланий на службу в Едеси, взяв у жінки собі благочестиву Юхимію. Пред цим він поклявся її матері Софії біля гробниці мучеників Гурія, Самона і Авіва, ніби не вчиничь дружині ні найменшого зла, ні разу не образить її, однак стане любити і поважати. Після завершення служби в Едессі він взяв Юхимію з собою і повернувся на батьківщину. Виявляється, він обдурив її: на батьківщині у нього була дружина. Євфимія стала його рабинею. Чимало знущань і принижень довелося зазнати Євфимії. Скоро у неї з'явився малюк, після чого ревнива готчанка отруїла його. Євфимія звернулася з молитвою до святих страждальців - Бог позбавив її від мук і чудотворно переніс в Едеси, де вона зустрілася з мамою. Через деякий час клятвопереступника знову відправили на службу в Едеси. Ціле місто дізнався про його злочин, викриття Софією, і згідно з указом імператора гот був страчений.

Святі мученики Гурій, Самон і Авів знамениті посеред православних християнин як захисники сімейства, шлюбу.

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святі Мученики Гурій, Самон і Авів :: Сподобалось404


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×