Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 листопада 2014 р. 17:25:18

Святий апостол і євангеліст Матвій

Святий апостол і євангеліст Матвій

Святий апостол і євангеліст Матвій

Святий апостол і євангеліст Матвій, званий ще Левієм (Мк. 2, 14; Лк. 5, 27), апостол з 12-ти (Мк. 3, 18; Лк. 6, 45; Діян. 1, 13), брат апостола Якова Алфієвого (Мк. 2, 14). Був митарем, сборщиком податей для Риму, бо євреї перебували перед владою Римської імперії. Він жив у галілейському містечку Капернаумі. Матвій, почувши голос Ісуса Христа: «Піди за Мною» (Мф. 9, 9), залишив власні обов'язки і пішов за Спасителем. Митарі, збираючи податі з одноплемінників, робили це з великою вигодою для себе. Люди жадібні й нещадні, вони числилися в іудеїв як зрадниками вітчизни і релігії. Слово «митар» звучало для іудеїв так як слова «безбожник» і «язичник». Розмовляти з збирачем податків значилося гріхопадінням, знатися з ним - оскверненням. Однак іудейські вчителі не мали можливість взяти в толк, як Бог «прийшов закликати не праведних, а грішниіх до покаяння» (Мф. 9, 13).

https://www.youtube.com/embed/9An_7DMmTJ0

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святий апостол і євангеліст Матвій :: Сподобалось360


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 61# Arnold

Святий Євангеліст молися за нас. 61# Arnold
Коментарій

Від користувача 23# Horishok

Треба буде поситати євангеліє. 23# Horishok
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×