Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


2 грудня 2014 р. 21:04:12

19 листопада - День пам'яті святого пророка Авдія і святого мученика Варлаама

19 листопада - День пам'яті святого пророка Авдія і святого мученика Варлаама

19 листопада - День пам'яті святого пророка Авдія і святого мученика Варлаама

Святий пророк Овдій (з 12-ти, IХ століття по Різдві Христовім) був родом з міста Віфарама, і працював домоправителем у нечестивого короля Ізраїльського Ахава. У той час цілий Ізраїль відвернувся від Справжнього Господа і став приносити дари Ваалу. Однак Овдій нишком постійно працював для Всевишнього Авраама, Ісака та Якова. Коли нечестива і безпутна Іезавель, дружина Ахава, знищувала всіх пророків, Овдій давав їм притулок і годував. Наступник Ахава правитель Ахазії послав три підрозділи, щоб зловити святого пророка Іллю (пам'ять 20 липня). По молитві святого Іллі, два підрозділи були пожерті небесним полум'ям. Святий Авдій і його підрозділ Бог пощадив (4 Цар. 1). В певний час Овдій залишив військову службу і пішов за пророком Іллею. Потім він і сам отримав дар пророцтва. Боговдохновенний твір святого Авдія - Книжка пророцтв, займає четверте місце в ряду книжок малих пророків. Вона охоплює передвістя про Церкву Новозавітню. Святий пророк Овдій був похований у Самарії. |

Мученик Варлаам жив в Антіохії Сирійській. Святий Варлаам отримав муки заради Христа в старичому віці в IV столітті.

Святий мученик Варлаам жив в Антіохії Сирійській. Під час гоніння на християн імператора Діоклетіана (284 - 305 рр.), Святий Варлаам в старичому віці був спійманий, ведений на суд, де визнав себе християнином.

Суддя, хотів змусити святого до зречення від Христа, наказав підвести святого Варлаама до язичницького вівтаря, взяв його праву руку і поклав на долоню запалену курильницу з ладаном. Прислужник розраховував що фізіологічно ослабне людина та не витримає і кине розпечену курильницу на жертовник і, таким чином, приенсе ідолу жертву. Однак святий тримав курильницу до тих часів, поки у нього не згоріли на руці пальці. Після цього святий мученик Варлаам віддав душу Богові (+ 304 рік).

Кондак мученика Варлаама, глас 4

Явился еси преудивлен крепостию, всесожжения ливан благовонен себе принесл еси, жертву Христу, и венец почести приим Варлааме, присно моли за ны, страдальче.

https://www.youtube.com/embed/dc9vIgf0YL0

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 19 листопада - День пам'яті святого пророка Авдія і святого мученика Варлаама :: Сподобалось265


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×