Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 грудня 2014 р. 21:31:22

Преподобний Грегорій Декаполіт

Преподобний Грегорій Декаполіт

Преподобний Грегорій Декаполіт

З'явився у місті Ірінополі в Десятимісті (по імені Декаполіт) в богобоязливій християнській родині. Ще в молодості він відмінно досліджував слово Боже і довірив розум власний Всевишньому. Пішовши в обитель, він, по благословінню настоятеля, оселився у відокремленій печері в найглибшій прямовисній щілині. Тут преподобний Грегорій відчував велике хвилювання від бісів, які всякими способами гніву спокушали його, намагаючись вигнати його з житла. Однак він мав велику сміливість перед Богом.

Одного разу вночі йому з'явився у видінні Архангел Господній, який вручив святому вогненний меч для подолання всієї сили бісівської і для відсікання від Церкви єретичних мудрувань, а від серця - грішних потягів. Досягнувши чистоти сердечної, преподобний Григорій був удостоєний Всевишнього і Ангелів. Для протидії брехні іконоборства преподобний Григорій покинув обитель і відправився в Константинополь. Святий зберіг чистоту Православ'я і в словах, і в справах, майже всі міста очистив від скверни іконоборства. Його вихованцями були Йосип песнописец і преподобний Іоанн.

https://www.youtube.com/embed/8WAL1D8rre8

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Преподобний Грегорій Декаполіт :: Сподобалось331


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 38# Jonit

Надзвчайно цікаве відео. Я Вам вдячний. Чудо. 38# Jonit
Коментарій

Від користувача 86# Lanik

Гарна розповідь. Спасибі Зарваничці. 86# Lanik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×