Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 грудня 2014 р. 20:08:27

5 грудня - пам'ять святого апостола Филимона

5 грудня - пам'ять святого апостола Филимона

5 грудня - пам'ять святого апостола Филимона

Святий апостол Филимон і його дружина Апфія жили в місті Колоси у Фрігії.

Піcля прийняття хрещення від святого апостола Павла вони зробили власний дім як церкву, де збиралися всі віруючі в Христа і відбувалися богослужіння, і присвячували себе служінню хворим і нещасним.

Апостола Филимона поставили єпископом міста Гази, де він проповідував Слово Боже по всій області. Святий апостол Павло не залишав його власною опікою. Первоверховний апостол до Филимона відіслав звернення"Филимонові й співбрату нашому, і Апфії, сестрі і співвойовникові нашому Архипові, і їх домашній церкві".

Опис, про який йшлося в листі, колишній раб Филимон, вважався апостолом з числа сімдесяти.

Під час гоніння Нерона святі Филимон і Апфія, а ще проживав в Колоссах святий апостол Архип отримали мученицьку смерть.

Під час язичницького свята розлючена маса що повірили в християнську церкву, скоро слідом за тим творила прощу. Всі в жаху розбіглися, залишилися лише святі Филимон, Архип і Апфія. Їх зловили і повели до мера міста.

Святого Архипа озвіріла маса побила і порізала ножами, і по дорозі на суд він помер.

Святі Филимон і Апфія з вердиктом правителя, були вбиті камінням.

https://www.youtube.com/embed/tVXLXmO_cdE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 5 грудня - пам'ять святого апостола Филимона :: Сподобалось329


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 95# Krolikus

Такі чудесні діла творилися в старовину. Шкода славних апостолів. 95# Krolikus
Коментарій

Від користувача 94# Ranok

Слава Господу за все 94# Ranok
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×