Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 грудня 2014 р. 17:01:10

Амфілохій Почаївський

Амфілохій Почаївський

Амфілохій Почаївський

Амфілохій Почаївський (у житті Яків Варнавовіч Головатюк, 27 листопада 1894, село Мала Іловиця, зараз Шумський регіон, Тернопільська область Україна - 1 січня 1971) - православний монах і священнослужитель Польської Православної Церкви, потім Російської. Трудився в Почаївській лаврі.

Прославлений у лику преподобних. Пам'ять - 29 квітня згідно Юліанського календаря.

У 1925 році був прийнятий послушником в Почаївську Лавру.

8 липня 1932, по благословенню митрополита Варшавського і всієї Польщі Діонісія (Валединського), був пострижений у чернецтво з ім'ям Йосиф.

21 вересня 1933 був висвячений єпископом Антонієм (Марценком) у сан ієродиякона; 27 вересня 1936 - у сан ієромонаха.

Восени 1962, коли Лавра була на межі адміністративного закриття, мав головну роль в охороні Троїцького храму, внаслідок чого через кілька днів був насильно доставлений в лікарню, психіатричну клініку.

Після звільнення Повернувся в рідне село і поселився в свого племінника, де продовжував працювати, здійснюючи водосвятні молебні та лікуючи людей.

Одним з власних членів сім'ї був відвезений через село до води, побитий і кинутий у воду. Будучи на краю погибелі, в Лаврі був пострижений у схиму з ім'ям Амфілохій. Одужавши, знову Повернувся в рідне село.

За життя святий прославився даром зцілень, одного разу він воскресив дівчинку, яка загинула в дорозі, коли мама везла її до старця.

Помер 1 січня 1971 року.

https://www.youtube.com/embed/tVXLXmO_cdE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Амфілохій Почаївський :: Сподобалось375


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 13# Diven

Читав про цього святого та дивувася. Здається поруч така святість а нічого не чув про це. Якийсь так званий вакуум... ДЯкую що розповіли про нього. 13# Diven
Коментарій

Від користувача 48# Hluk

Дійсно. Читаючи статтю наче морашки по шкірі здивування чудами цього подвижника... Особливо вразили крики людей не людським голосом в храмі при погребінні нетлінних мощей святого... Тут не має про це але я прочитав більше... Дивні ресі в світі діються Богом через святих. 48# Hluk
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×