Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 грудня 2014 р. 17:52:44

6 грудня - день пам'яті святителя Григорія Акрагантійского

6 грудня - день пам'яті святителя Григорія Акрагантійского

6 грудня - день пам'яті святителя Григорія Акрагантійского

Майбутній святитель з'явився на острові Сицилія, біля міста Акраганта, в богобоязливій родині.

Ще в молодому віці Григорій тричі чув заклик ангела Божого. Тому говорили, що він стане подібний пророку Самуїлу.

Скоро йому виповнилося 22 роки, він відправився в Єрусалим, де патріарх Макарій висвятив його в чин диякона. Потім, святий Григорій прожив шість років на Оливній горі, після чого виїхав до Константинополя й оселився в монастирі святих мучеників Сергія і Вакха.

Після смерті Акрагантійского єпископа, святитель Григорій був поставлений єпископом на цю кафедру. Святий одним дотиком мав дар вилікувати людину від хвороби.

Заздрісники обмовили святителя в аморальних взаємозв'язках, і, по вказівці папи Римського, його посадили у в'язницю, де він пробув біля двох років в очікуванні суду над ним. Перебуваючи в очікуванні рішеннясуду, святитель Григорій лікував хворих, які прибували до нього, і власними молитвами виганяв демонів.

Після двох років був скликаний собор, на якому жінка, яка оббрехала святителя і покарана біснуванням, по молитві святого, зцілилася і відкрила для себе істину.

Собор свідчив святителю Григорію, про оговорщиків і засудив на смерть їх, проте святитель випросив для їх помилування.

З почестями повернувшись на власну кафедру, святитель Григорій завідував Церквою до особистої смерті.

https://www.youtube.com/embed/tVXLXmO_cdE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 6 грудня - день пам'яті святителя Григорія Акрагантійского :: Сподобалось305


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 40# Fant

Це дуже все сумно, співчуваю. Скільки випробувань потерпів святий. Але радість що отримав він від Бога милість. 40# Fant
Коментарій

Від користувача 66# Krolos

Слава Богу за все. 66# Krolos
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×