Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


9 грудня 2014 р. 22:37:30

Священномученик Климент, папа Римський

Священномученик Климент, папа Римський

Священномученик Климент, папа Римський

Священномученик Климент, папа Римський, з'явився в Римі в заможній і славній сім'ї. З юнацтва жив без опікунів, Климент виховувався у сторонніх людей. Живучи в Римі, хлопець отримав гарне виховання, був оточений розкішшю, наближений до імператорського двору. Однак його не веселили розваги, язичницька мудрість не приваблювала його. Він став думати над шенсом життя. Скоро в місто дійшли новини про Христа і Його вчення, святий Климент залишив дім та маєток і відправився в подорож, де проповідували апостоли. В Олександрії Климент зустрів святого апостола Варнаву. Апостол Варнава, від 70-ти. Апостол Варнава, слова якого слухав з найглибшим інтересом, всім серцем вловлюючи правду Слова Божого. Після прибуття в Палестину, святий Климент прийняв Випробування від святого апостола Петра. Став його ревним вихованцем і незмінним супутником, ділячи з ним його труди і муки. Святий апостол Петро по власних мук висвятив святого Климента в єпископи міста Риму. Після кончини апостола, а через них святого Ліна, єпископа Римського (67 - 79), і його намісника, святого єпископа Анаклета (79 - 91), на Римській кафедрі перебував святий Климент (з 92 по 101 рік).

Добре життя, співчуття і молитовні заслуги святого папи Климента направили майже всіх до Христа. Так, одного разу в день Пасхи ним були хрещені відразу 424 людини. Посеред хрещених були люди всіх станів: раби, правителі, члени імператорської сім'ї.

Язичники, бачачи удачі його апостольської проповіді, доносили на святителя Климента імператорові Траяну (98 - 117), звинувативши святого в тому, ніби він сміється над язичницькими богами. Правитель вигнав святого Климента з головного міста, пославши його в Крим, на роботи в інкерманські каменоломні близько від міста Херсонеса. Майже всі з учнів святителя послідували за ним, віддавши перевагу добровільному вигнанню розставання з духівником. Після прибуття у вигнання, святий Климент зустрів чимало віруючих християнин, засуджених в тяжких умовах, без відсутності води. Він помолився разом з засудженими, і Бог у вигляді Агнця явив йому джерело води, з якого вилилася ціла річка. Чудо привернуло до святителя Климента дуже багато людей. Слухаючи ревного проповідника, сотні язичників зверталися до Христа. В цей день хрестилося 500 осіб і більше. І слідом за тим, в каменоломнях, було вирубано церкву, в якій він священнодіяв.

https://www.youtube.com/embed/7i8Vzj8hkwA

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Священномученик Климент, папа Римський :: Сподобалось332


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 78# Leleka

Святий мучений через якого Божа сила діяла... Слава Богу 78# Leleka
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×