Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


9 грудня 2014 р. 23:13:35

Преподобний Аліпій стовпник

Преподобний Аліпій стовпник

Преподобний Аліпій стовпник

Преподобний Аліпій столпник з'явився в місті Адріанополі в Пафлагонії. Матір його, християнка, рано залишилася вдовою, навчила сина покори і віддала на виховання єпископу Феодору, а господиня, роздавши маєток жебракам, стала подвизатися при церкві і була удостоєна звання диякониси.

З молодих років святий Аліпій хотів присвятити власне життя Богу і спрямовувався до відокремленого життя, але єпископ Феодор не відпускав його від себе. Одного разу, скоро преподобний Аліпій супроводжував власного Владику в Константинополь, йому було видіння свята мучениця Евфімія. Свята праведниця Євфимія Всехвальная. Молитвою, закликала преподобного Аліпія повернутися в Адріанополь і створити храм в її честь. На кошти, пожертвувані віруючими Адріанополя, святий Аліпій вибудував храм в ім'я святої мучениці Євфимії на місці занедбаного язичницького цвинтаря, осаженого легіонами демонів. Поблизу с храмом, перед відкритим небом, на вершині язичницького надгробку святий спорудив собі стовп. 53 роки преподобний Аліпій подвизався на стовпі, молячись Всевишньому і повчаючи всіх, які прибували до нього. Демони, що заповнювали язичницьке кладовище, атакували ночами подвижника, побиваючи його камінням. Стійкістю святого, демони зовсім покинули ці простори, освячене подвигом добровільного мучеництва. Тільки через 14-ть років святий Аліпій не зумів більше стояти і зобов'язаний був через хворобу ніг лежати на боці, переносячи тяжкі поневіряння зі смиренним подякою. Біля стовпа преподобного рівномірно з'явилися два монастирі: по одну сторону - чоловічий, а по інший - жіночий. Преподобний Аліпій використовував для двох монастирів найвибагливіші статути і до власної кончини завідував обителями. Помер преподобний у 640 році, у віці 118 років. Тіло покійного стовпника було поховано в заснованій ним церкві в честь святої мучениці Євфимії. Святі мощі угодника Божого лікували майже всіх прибулих до них з вірою.

https://www.youtube.com/embed/9f8zEqGvMr4

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Преподобний Аліпій стовпник :: Сподобалось377


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 34# INeKazu

Спражній приклад жертовності. 34# INeKazu
Коментарій

Від користувача 8# LordBednyj

Цікава розповідь. 8# LordBednyj
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×