Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 грудня 2014 р. 20:57:19

Святий великомученик Яків Персянин

Святий великомученик Яків Персянин

Святий великомученик Яків Персянин

Святий великомученик Яків Персянин з'явився в IV столітті в богобоязливій християнській родині, заможній і славній. Дружина його була християнкою. Діткей власних дружина виховувала в благочесті, прищеплюючи їм любов до молитов і Священному Писанню. Яків займав вищу посаду при дворі перського короля Ездегерда (399-420) і його намісника Варахрана (420-438).

В одному з бойових походів Яків, здоланий королівською милістю побоявся прийняти себе християнином, спільно з королем приніс жертву ідолам. Запитавши про це, дружину і матір Якова в глибокому смутку прописали йому лист, в якому дорікали йому і закликали покаятися. Отримавши звернення, Яків зрозумів тягар власного гріха і, уявивши собі цілий кошмар зречення від нього не тільки родичів, однак і Самого Господа, став звучно ридати і просити Бога про помилування. Товариші його, почувши, що він молиться Богу Ісусу Христу, донесли про це королю. На допиті святий Яків, зміцнившись духом, хоробро сповідав власну віру в Одного Справжнього Господа. Практично на вмовляння короля відмовитися від Христа зуміли послабити його. Правитель віддав наказ вбити святого. Мученика поклали на плаху і відсікли поперемінно пальці на руках і ногах. Підчас тортур святий Яків часто приносив до Бога подячні молитви через те, що Він віддав йому наказ в тяжких тортурах спокутувати гріх. Стікаючи кров'ю страждалець був обезголовлений.

https://www.youtube.com/embed/UXIC4-BwX-A

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святий великомученик Яків Персянин :: Сподобалось335


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×