Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


11 грудня 2014 р. 22:13:01

Святий Іринарх, пресвітер Акакій і з ними потерпілі

Святий Іринарх, пресвітер Акакій і з ними потерпілі

Святий Іринарх, пресвітер Акакій і з ними потерпілі

В епоху Діоклетіанових гонінь сім жінок з міста Севастії були приведені до правителя, що звинуватив їх у тому, що вони направили власне подружжя в християнство. Бачачи їх стійкість і сміливість перед обличчям небезпек, один з катів, по імені Іринарх, звернувся до Христа і заявив про готовність до мученицької смерті. Їх привели на береги такого озера, в якому знайшли смерть 40 страждальців. Сім жінок категорично відмовилися принести жертву ідолам і кинули скульптури в озеро. Ватажок повелів піддати їх запеклим тортурам і гільйотинувати.

З однією з них було двоє маленьких дітей, які попросили матір, щоб вона перед смертю залишила їх під опікою святого Іринарха.

Після смерті жінок самого Іринарха стали примушувати принести жертву ідолам. Однак він посміявся над безсиллям тирана. Тоді його кинули в озеро, але вода перетворилася в твердь. 68 бійців прибулих зловити святого, що стояв у центрі озера, проте були поглинені водами. Потім по заклику ангела Іринарх повернувся на берег і прийняв випробування від пресвітера Акакія. Його знову зловили, і він направив у втечу демонів, що населяли язичницький храм. Після цього його засудили до спалення.

Він сам спільно з пресвітером Акакієм вступив у піч, а двоє дітей приєдналися до них, щоб отримати життя у Христі. У печі Іринарх і Акакій молилися Всевишньому про віруючих, які стануть шанувати їх пам'ять. Кати вивели їх з полум'я і обезголовили.

Одна богобоязлива жінка взяла їх святі мощі і поховала біля озера. На даному місці потім було споруджено храм в честь даних святих страждальців.

https://www.youtube.com/embed/jZaZliU5x3I

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святий Іринарх, пресвітер Акакій і з ними потерпілі :: Сподобалось346


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 57# Normal

Диво ходіння по воді. Як це велично. Бог показав що це свята людина. Господи дякую тобі за те що ця історія дійшла до мене. 57# Normal
Коментарій

Від користувача 49# ToNic

Господи Благослови. Зарваничка дякую тобі за цю замітку. 49# ToNic
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×