Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


14 грудня 2014 р. 15:32:40

Святий апостол Андрій Первозванний

Святий апостол Андрій Первозванний

Святий апостол Андрій Первозванний

Апостол Андрій був сімейством з Галілеї. Дана місцина відзначалася родючістю і мальовничістю, а мешканці її - добродушністю і гостинністю. Галілеяни просто уживалися з греками, в безлічі населяли їх країну, майже всі розмовляли по-грецьки і в тому числі і носили грецькі прізвища. Прізвище Андрій - грецьке і в перекладі означає «хоробрий».

Скоро Іоанн Хреститель почав проповідувати на берегах Йордану, Андрій спільно з Іоанном Зеведеєвих послідували за пророком, намагаючись в його вченні відшукати відповіді на власні духовні питання. Майже всі почали думати, що має можливість існувати Іоанн Хреститель і є прогнозований Месія, однак він роз'яснив людям, що він не Месія, а посланий лише приготувати Йому шлях. У той час Бог Ісус Христос прийшов до Іоанна Хрестителя на Йордан для хрещення, і той, вимовив власним учням: «Ось Агнець Божий, Який бере на себе гріхи грішників». Почувши це, Андрій з Іоанном послідували за Ісусом. Бог, побачивши їх, поставив запитання: «Навіщо вам це необхідно?» Вони сказали: «Учителю (Викладач), в якому місці Ти живеш?» - «Підіть і побачите», - дав відповідь Ісус, і з такого часу вони стали Його учнями. В даний деньапостол Андрій пішов до власного брата Симона Петра і виголосив йому: «Ми відшукали Месію». Так Петро приєднався до учнів Христовим.

Але апостоли не відразу практично присвятили себе апостольському життю. З Євангелія ми знаємо, що брати Андрій і Симон Петро і брати Іван та Яків зобов'язані були на якийсь час повернутися до власних сімей та зайнятися власною звичайною роботою - риболовлею. Деяку кількість місяців потому Бог проходячи повз Галілейське озеро і побачивши що ловлять рибу, вимовив: «Підіть за Мною і Я влаштую вас ловцями людей». Тоді вони залишили власні човни і підступи і з того дня стали невідступними учнями Христовими.

https://www.youtube.com/embed/WhPsER1zJRo

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святий апостол Андрій Первозванний :: Сподобалось361


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 83# Akafest

Спасибі Вам за відео цікаве. Зарваниця так хочеться знову в гості до тебе. Побувати та напитися водички. 83# Akafest
Коментарій

Від користувача 61# Arnold

Одне з моїх найкращий свят:) Знадується зразу родинна опстановка, умиротворення. Дякую господу за все. 61# Arnold
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×