Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


14 грудня 2014 р. 16:39:41

Пророк Наум

Пророк Наум

Пророк Наум

Святий пророк Наум - Один з 12-ти, так іменованих, невеликих пророків, проповідував за царювання іудейського короля Єзекії.

Ім'я «Наум» в перекладі з єврейської мови означає «розрадник». Ім'я пророку дали його богобоязливі батьки для євреїв епохи як уявлення віри Господа і віри в обіцяного Месію.

Про Наума ми не знаємо практично нічого. Він названий Елкосеяніном. В арабському переказі Елкос - напевно Альовоши, містечко близько сьогоднішнього Мосула в Іраку. Візантійські творці (Благочестивий Ієронім) вважали, що Наум жив у Галілеї. Є думка, що вітчизна пророка - згадується в новому Завіті Капернаум («град Наума»).

Згідно з переказами, він загинув у віці 45 років і був похований в рідному місті. Згідно деяким свідченнями, усипальниця Наума перебувала в Аїншифт, згідно іншої думку, вона розташовувається в Алкуше, в місці Іудеї раз на рік торжествують його пам'ять на протязі 14 днів.

https://www.youtube.com/embed/jfov3J1U-68

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Пророк Наум :: Сподобалось374


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 23# Horishok

Дякую Господе за пророків твоїй. Слава тобі господи. 23# Horishok
Коментарій

Від користувача 65# NeChuzoj

Слава Господу за все. 65# NeChuzoj
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×